Renault Logo Renault

Trafic Panelvan

min. ₺1,147,000
maks. ₺1,147,000
Manuel Dizel
Grand Confort 6m3 2.0 Blue dCi 150 bg D-Full
Hızlanma 13.6 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 350 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.1 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp

ücretsiz teklif al

video

2021 RENAULT TRAFİC
Yeni 2021 Renault Trafic Tanıtım
Renault Trafic 2021 L1H1

galeri

Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan Trafic Panelvan
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Trafic Panelvan hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Renault Trafic Panelvan. En dolu paketinin fiyatı Grand Confort 6m3 2.0 Blue dCi 150 bg D-Full – ₺1,147,000 ve en boş paketi ise Grand Confort 6m3 2.0 Blue dCi 150 bg D-Full -₺1,147,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Grand Confort 6m3 2.0 Blue dCi 150 bg D-Full ₺1,147,000

1. Yakıt Tüketimi

Renault Trafic Panelvan 100 kilometrede ortalama 7.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Renault Trafic Panelvan  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Renault Trafic Panelvan Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Renault Trafic Panelvan modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Renault Trafic Panelvan sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Renault Trafic Panelvan modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Renault Trafic Panelvan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Renault Trafic Panelvan Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Trafic Panelvan hakkında sen ne düşünüyorsun?

Renault Trafic Panelvan

Renault Trafic Panelvan modeli şık çizgilerin asfalta yansıması diyebiliriz. Araç üzerinde bulunan rom kaplama ön panjur, tamamen LED farlar, çift fonksiyonlu sis lambaları, kendine özgü far imzası araca adeta aşık olmanızı sağlayacak.

Modern ve sofistike ön tasarımı Yeni Trafic modelinin verimliliğinizi artıran bir dizayn detayı olarak karşımıza çıkıyor ve sağlamlık ve dayanıklılığı da beraberinde sunuyor.

Yeni Trafic modelinin yenilenen kabini sayesinde daha kolay bir şekilde çalışabilir ihtiyaçlarınıza göre araç kabinini inşaa edebilirsiniz. Renault modelinde özgürlüğün sınırını siz belirleyeceksiniz.

Renault Trafic Panelvan modeli ile de uzun yükleriniz kolaylıkla taşıyıp, yükleme alanındaki geniş hacmi de kullanmanız mümkün.

Yeni Trafic üzerinde birçok motor opsiyonu ve şanzıman sitemi sunulduğunu söyleyelim.

Ayrıca araç üzerinde ayarlanabilir sürüş pozisyonu, özenle dizayn edilmiş yüksek konforlu koltuklar, çeşitli saklama alanları ve teknolojik özellikleri ile işleriniz her zamankinden daha kolay ve her zamankinden daha yolunda.

Renault modelinde geleneksel halojen farlara ölçütle güçlendirilmiş aydınlatma kapasitesine sahip tamamen LED (gündüz farlar ve normal farlar) teknolojisi sayesinde daha da güçlü farların avantajlarını siz de değerlendirin.

Güvenliğiniz için hız sınırlayıcı sisteme de araç üzerinde yer verilmiştir. Bu sistem sayesinde maksimum hız belirlenebilirken, hız ayarlayıcı sayesinde de hızını sabitlemeniz mümkün.

Bu da daha yüksek konfor, güç ve tork imkanını da beraberinde sunuyor. Ayrıca son derece keyifli ve etkili bir sürüş deneyimi için de tüketimi azaltacağını belirtelim.

Zorlu arazilerde de bu model oldukça güçlü. Etkili çekiş çözümlerini siz de keşfedeceksiniz. Araç üzerinde yer alan yokuş kalkış destek distemi ve extended grip ile siz de fazlasıyla güvendesiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Trafic Panelvan ve Renault modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement