sıfır km renault master

2 araç listelendi
sırala:
Master Kamyonet
8 versiyon ₺1,270,000 - ₺1,419,000
Master Panelvan
6 versiyon ₺1,125,900 - ₺1,547,000

RENAULT

Renault markası Fransız bir otomotiv devi. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı çeşit araç üreten bir marka olarak dikkat çekiyor. Ülkemizde Bursa'da kurulu olan Oyak-Renault ortaklığı (%51) ile yatırıma alan bir firmadır. Bunun dışında Nissan otomobil markasının motorlarını da üretmektedir. Ayrıca yan kuruluşları arasında Rumen araba markası Dacia markası da yer alır.

Renault Türkiye, 10 Ocak 1968 yılında Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. adı altında Renault marka otomobilleri Türk tüketcisine sunmak üzere bir OYAK Grup şirketi olarak hizmet vermeye başlayan bir modeldir. Bir sonraki yıl Bursa’da kurulan OYAK Renault Otomobil Fabrikaları, bugün yıllık 360 bin otomobil ve 750 bin motor üretim kapasitesi ile Renault markasının Batı Avrupa dışında en yüksek üretim kapasitesine sahip tesislerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Renault KANGOO EXPRESS

Günlük önceliklerinizin merkezinde gününüzün ve teslimatlarınızın verimliliği artıran yardımcınız. Renault KANGOO Express alımlı dış tasarımı ve hayatınızı kolaylaştıran donanımları ile hayatınızı değiştirecek!

Renault Kangoo veya Renault Kangoo Express modeli Fransız otomobil devi Renault tarafından 1997 yılından beri üretimi devam eden LCV segmenti bir minivandır. 2009 senesinde Nissan ile anlaşarak Latin Amerika ve Avrupa'da Nissan Kubistar adıyla satışa sunulan model, 2012 yılında Mercedes-Benz ile Renault anlaşması ile  Kangoo, "Citan" adıyla Mercedes-Benz tarafından da satılmaktadır

Renault TRAFIC MULTIX

Dinamik çizgiler, krom kaplama ön panjur, tamamen LED farlar, çift fonksiyonlu sis lambaları, kendine özgü far imzası.Modern ve sofistike ön yüzü ile Renault TRAFIC verimliliğinizi artıran bir tasarım için sağlamlık ve dayanıklılığı sizsunuyor.

Renault TRAFIC modelinin yenilenen kabini sayesinde daha kolay bir şekilde çalışabilir, ihtiyaçlarınıza göre kabini düzenleyebilirsiniz.  TRAFIC Panelvan ile de uzun yükleriniz kolaylıkla taşıyıp, yükleme alanındaki geniş hacmi de kullanabilirsiniz.

Renault TRAFIC

Dinamik hatları, krom kaplama ön panjur, tamamen LED farlar, çift fonksiyonlu sis lambaları ve araç üzerinde yer alan imza. Modern ve sofistike ön tasarımı ile Yeni TRAFIC verimliliğinizi artıran bir tasarım için sağlamlık ve dayanıklılığı size birlikte sunuyor.

Yeni TRAFIC üzerinde yeni 2l motor ve 6 ileri manuel düz vites kutusu sunuluyor.

Bu da daha yüksek konfor, güç ve tork sağlar. Ayrıca, son derece keyifli ve etkili bir sürüş deneyimi için tüketimi azaltır.

Renault MASTER

Kendine has tasarımı, LED gündüz farları ve dikey ön yüzüyle Renault MASTER, sağlam ve modern dizaynını bizlere sunuyor.

Renault modeli üzerinde yer alan yeni torpidosu, geniş donanım opsiyonları ve sürüş destek sistemleri de hayatınız kolaylaştırmak için var. Daha fazla sürüş keyfi, performans ve yakıt verimliliği için yeni motor seçenekleri de sizleri bekliyor.

Renault Master modeli önden çekişli ve arkadan itişili versiyonlara sahiptir.  Ayrıca araç 3 farklı yükleme yüksekliğine, 4 farklı yükleme uzunluğuna ve 2 farklı azami yüklü ağırlık opsiyonuna sahiptir. 8 m3 ve 17 m3 olmak üzere 2 farklı hacim seçeneği bulunan araç ile muadillerine kıyasla olduka ekonomiktir.

Advertisement