Renault Logo Renault

Express Van

min. ₺801,000
maks. ₺801,000
Manuel Dizel
JOY 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full
Hızlanma 13.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 260 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Motor Gücü 95 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van Express Van
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Express Van hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Renault Express Van. En dolu paketinin fiyatı JOY 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full – ₺801,000 ve en boş paketi ise JOY 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full -₺801,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    JOY 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full ₺801,000

1. Yakıt Tüketimi

Renault Express Van 100 kilometrede ortalama 5.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Renault Express Van  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Renault Express Van Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Renault Express Van modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Renault Express Van sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Renault Express Van modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Renault Express Van sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Renault Express Van Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Express Van hakkında sen ne düşünüyorsun?

Renault Express Van

Renault Express Van pratik ve işlevsel olarak tasarlanan minivandır. İşlevselliği artırmak adına arka kapıları 180 dereceye kadar açılabilir. Renault Express Van geniş bagaj hacmi ve işlevsel özellikleri ile iş hayatınızı da kolaylaştırır. Sınıfının en geniş sürgülü kapı özelliğine sahip olup yükleme ve boşaltma işlemlerini de kolaylaştırır. Sade, şık ve verimlilik prensibi ile tasarlandı. Yolcu koltuğu güneşliğine takılan geniş açılı ön aynaları hareket halinde geniş bir görüş alanı sağlar. Böylece panelin arkasına saklanma ihtimali olan şeyleri de görmenizi kolalaştırır. Her iki kapıda da ikaz ışığı bulunur. Böylece aracın kör noktasında araç olursa uyarı verir. 

Renault Express Van dış mekanda sağlam ve genişlik temeline oturtuldu. İç mekanda ergonomik işlev öne çıkarıldı. Koltuk şekilleri ve rahatlığında modern dokunuşlar göze çarpar. Ergonomik özellikler iç mekanda koltuklara da yansıtılmış. Express Van bagaj hacmi iş yaşamı için de yeterlidir. Renault Express Van’ın iç mekanında bulunan fonksiyonel donanımlar sürüşünüzü kolaylaştırmak için vardır. Ön konsolda bulunan klima kumandaları, vites ve araç donanımı ihtiyacınız olan şeyleri size sunar. Araç içinde bilgi ve eğlence kullanabilmeniz de mümkündür. Özellikle iş yaşamı için sınıfının en iyi özelliklerini sağlayan ve geniş depolama hacmi sunan bu araç ile dilediğinizi yapabilirsiniz. Renault Express Van fiyatı farklı opsiyonel özelliklere göre farklılık göstereceği için eklemek istediğiniz özelliği göz önünde bulundurun. İhtiyaç duyacağınız fonksiyonel özelliklerle aracınızı daha işlevsel hale getirin. Renault Express Van Vites Değiştirme Göstergesi ile doğru zamanı bildirir ve yakıttan tasarruf sağlar. Eco- Mode sistemi ile tasarrufu etkinleştirebilirsiniz. Böylece yakıtta yüzde 5’e kadar kolayca tasarruf sağlarsınız.

Renault Express Van, kör nokta uyarı sistemi, arka park asistanı, geri görüş kamerası, yokuş kalkış destek asistanı, hız sınırlayıcı gibi sürücü güvenlik önlemlerine sahiptir. Otomatik farlar ve yağmur sensörü ile yollarda güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Express Van ve Renault modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement