Peugeot Logo Peugeot

Partner Van

min. ₺878,000
maks. ₺878,000
Manuel Dizel
Comfort Uzun 1.5 BlueHDi 100 hp
Hızlanma 16.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,6 L 100 km'de
Motor Gücü 100 hp
Bagaj Hacmi 4400 L
ücretsiz teklif al

galeri

Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van Partner Van
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • bilal e.Partner Van 28/12/2020 16:42
  • MisafirPartner Van 03/04/2023 13:47

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Peugeot Partner Van. En dolu paketinin fiyatı Comfort Uzun 1.5 BlueHDi 100 hp – ₺878,000 ve en boş paketi ise Comfort Uzun 1.5 BlueHDi 100 hp -₺878,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Comfort Uzun 1.5 BlueHDi 100 hp ₺878,000

1. Yakıt Tüketimi

Peugeot Partner Van 100 kilometrede ortalama 4,6 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Peugeot Partner Van 4400 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Peugeot Partner Van Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Peugeot Partner Van modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Peugeot Partner Van sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Peugeot Partner Van modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Peugeot Partner Van sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Peugeot Partner Van Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Partner Van hakkında sen ne düşünüyorsun?

Peugeot Partner Van

Peugeot Partner Van modeli sınıfında ilk olan ayrıcalıklı ve üst düzeyde ergonomi sunan Peugeot i-Cockpit® ile sizler için yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Sizin için bir donanımdan ve yeni bir özellikten çok daha fazlası olan Peugeot i-Cockpit® konforu güvenlikle bir araya getiriyor. Ayrıca ergonomik ve zarif dizaynı ile size benzersiz bir sürüş imkanı da sunuyor.

Peugeot Partner Van, 1992 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Yılın Vanı Ödülü’nü kazanan 5’inci Peugeot van modeli oalrak da tarihde geçmiş durumda.

Üstelik bu ödülle yeni Peugeot Partner Van, hafif ticari araç sınıfına yeni bir soluk getirirken, her iş profesyoneli için en verimli yapılandırma imkanını da beraberinde sunuyor.

MultiFlex koltuklarla birlikte 3 kişilik oturma imkanı sunuyor ve sizin için tam bir yol arkadaşı.

Modelin kullanılabilir uzunluğu artıyor. Ön yolcu koltuğu ise bu özellik sayesinde katlanarak uzunluktaki yüklerin taşınmasına da imkan sağlıyor.

Yeni Peugeot Partner Van, iş profesyonellerinin hayatını da kolaylaştırmak için dizayn edildi. Peugeot modelinin dış boyutları, iç hacmi, araca giriş kolaylığı, manevra kabiliyeti ve çevikliği arasında başarılı bir denge sistematiğini oluşturulduğunu da belirtelim.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Peugeot Partner Van ve Peugeot modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement