Opel Logo Opel

Zafira Life

min. ₺1,774,900
maks. ₺1,774,900
Otomatik Dizel
Elegance XL 2.0 180 HP DİZEL AT8
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.4 L 100 km'de
Motor Gücü 180 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life Zafira Life
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirZafira Life 01/02/2022 09:05

  ARACIN YOL BILGISAYARI YOK GALIBA NE KALAN YAKITI NEDE ORT TUKETIM VS GOREMIYORUM

  yanıtla
 • MisafirZafira Life 15/01/2023 09:37

  Ülkemizdeki satılan zafira ile resimlerdeki zafira arasında bayagı fark var buda almayı düşünen kişileri yanıltmaktadır

  yanıtla
 • MisafirZafira Life 14/01/2024 18:36

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Opel Zafira Life. En dolu paketinin fiyatı Elegance XL 2.0 180 HP DİZEL AT8 – ₺1,774,900 ve en boş paketi ise Elegance XL 2.0 180 HP DİZEL AT8 -₺1,774,900’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Elegance XL 2.0 180 HP DİZEL AT8 ₺1,774,900

1. Yakıt Tüketimi

Opel Zafira Life 100 kilometrede ortalama 5.4 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Opel Zafira Life  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Opel Zafira Life Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Opel Zafira Life modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Opel Zafira Life sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Opel Zafira Life modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Opel Zafira Life sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Opel Zafira Life Yorumları

 • MisafirZafira Life 15/01/2023 09:37

  Ülkemizdeki satılan zafira ile resimlerdeki zafira arasında bayagı fark var buda almayı düşünen kişileri yanıltmaktadır

  yanıtla
 • MisafirZafira Life 01/02/2022 09:05

  ARACIN YOL BILGISAYARI YOK GALIBA NE KALAN YAKITI NEDE ORT TUKETIM VS GOREMIYORUM

  yanıtla

Opel Zafira Life

Opel Zafira Life, Alman güvenliği ve verimliliği ile Opel mühendisliği ve tasarım yaklaşımını bir arada sunuyor. Ortaya ise her açıdan beklentilerin ötesine geçen benzersiz ve çok amaçlı bir aile otomobili çıkıyor.

1,90 metrenin altındaki yükseklik kabin içi erişimini kolaylaştırırken 5,30 metrelik uzunluğu hem yeterli alanı sunuyor hemde şehir içinde gereken esnekliği sağlıyor.

9 kişiye kadar oturma alanı sunan Opel Zafira Life, tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde yapılandırılabiliyor. İkinci ve üçüncü sıra koltuklar bacak mesafesini veya kullanım alanını artırmak için ileri veya geri hareket ettirilebiliyor.

Boyutlarının sizi yanıltmasına izin vermeyin. Opel Zafira Life, akıcı ve verimli sürüş için tasarlanan motor ve şanzımanıyla Opel’den beklenen kıvrak ve dinamik sürüş özelliklerini sunuyor.

Panoramik cam tavan ile ışığın içeri girmesine izin verin ve iç mekanı tamamen farklı bir ortama dönüştürün.

Hız Sınırı Uyarlaması, Akıllı Far ve 180° Panoramik Geri Görüş Kamerası gibi bir dizi gelişmiş sürüş destek teknolojisi, hayatı kolaylaştırırken gün boyunca işlerin yolunda gitmesine yardımcı oluyor.

Zafira Life keskin bir tasarıma sahip olabilir, ama aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. Çift taraflı elektrikli sürgülü kapılar, geniş kapı eşiği sayesinde yolcuların ikinci ve üçüncü sıraya geçmesini kolaylaştırırken, aynı zamanda büyük eşyaların yüklenmesini de kolaylaştırıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Opel Zafira Life ve Opel modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement