Opel Logo Opel

Vivaro Cargo

min. ₺1,106,900
maks. ₺1,196,900
Manuel Dizel
ELEGANCE XL 2.0 145 HP DİZEL MT6
Maksimum Tork 370 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Motor Gücü 145 hp

Otomatik Dizel
ELEGANCE XL 2.0 180 HP Dizel AT8
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Motor Gücü 180 hp

ücretsiz teklif al

renk

Vivaro Cargo Alp Beyazı Alp Beyazı
Vivaro Cargo Aytaşı Gri Aytaşı Gri
Vivaro Cargo Elmas Siyah Elmas Siyah
Vivaro Cargo Kuvars Gri Kuvars Gri

galeri

Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo Vivaro Cargo
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Vivaro Cargo hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Opel Vivaro Cargo. En dolu paketinin fiyatı ELEGANCE XL 2.0 180 HP Dizel AT8 – ₺1,196,900 ve en boş paketi ise ELEGANCE XL 2.0 145 HP DİZEL MT6 -₺1,106,900’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    ELEGANCE XL 2.0 145 HP DİZEL MT6 ₺1,106,900
    ELEGANCE XL 2.0 180 HP Dizel AT8 ₺1,196,900

1. Yakıt Tüketimi

Opel Vivaro Cargo 100 kilometrede ortalama 5.6 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Opel Vivaro Cargo  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Opel Vivaro Cargo Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Opel Vivaro Cargo modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Opel Vivaro Cargo sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Opel Vivaro Cargo modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Opel Vivaro Cargo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Opel Vivaro Cargo Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Vivaro Cargo hakkında sen ne düşünüyorsun?

Opel Vivaro Cargo

Opel Vivaro Cargo, yüksek verimliliği ve akıllı teknolojileriyle işinizde kolaylık sağlarken, yüksek taşıma kapasiteli kargo alanıyla üretkenliğinizi artırır. Vivaro, segmentinin en rekabetçi ticari aracı olacak şekilde baştan aşağı yeniden dizayn edildi.

Oldukça esnek bir yükleme alanı, sınıfının en iyi yükleme ve yolcu kapasitesi, mobil ofis işlevselliği ve çeşitli bağlantı özelliklerinin keyfini çıkarın. Hepsi işinizi daha da ileriye taşımak için size yardımcı oluyor.

Opel Vivaro, etkiletici Opel tasarımını mükemmel Alman mühendisliği ile birleştiriyor. Vivaro otomobil benzeri üstün sürüş özellikleri ve ticari araç sınıfında nadir görülen en güncel teknolojilerle yollara çıkıyor. Son derece verimli motor ve şanzımanlar, sınıfının en iddialı sahip olma maliyetini beraberinde getiriyor. İhtiyaçlarınıza uygun ve günlük kullanım gereksinimlerinize uyarlanmış çeşitli dönüşüm çözümlerinden birini seçin.

1.398 kg’a kadar taşıma kapasitesinin keyfini çıkarın.

Opel Vivaro, benzersiz Opel tasarımı ile şekillendirildi ve bu nedenle sadece keskin ve dinamik bir görünüm sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda kullanım amacına uygun çözümler de sunuyor. Örneğin, arka park sensörleri ve 1,9 metrelik yüksekliği sayesinde çok daha rahat park ve hareket etmenize olanak sağlıyor.

Vivaro, kompakt dış boyutlarına rağmen zekice uyarlanan mimarisi sayesinde 6,1 m3 hacminde bir yükleme alanı ve 2,7 metreye kadar yükleme uzunluğu ile son derece rekabetçi bir alan kullanıma sunuyor.

Yük taşıma kapasitesi: Vivaro modelinin 1.398 kg’lık maksimum yük taşıma kapasitesi sayesinde her seferinde daha fazlasını taşıyarak sefer sayısını azaltın.

İşinizin niteliği ne olursa olsun, minibüsünüzü mobil bir ofise dönüştürme imkânı çok önemli. Vivaro, kabin ve konsol boyunca; ayarlanabilir ofis masası ve diğer pratik saklama çözümleri sunuyor. Böylece her nesnenin kendine ait bir yeri oluyor. Bu da sizin düzenli ve organize olmanızı sağlıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Opel Vivaro Cargo ve Opel modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement