Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

V-Serisi

min. ₺7,594,000
maks. ₺7,633,000
Otomatik Dizel
Avantgarde 300 d Edition 4MATIC Uzun
Hızlanma 9.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 500 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Motor Gücü 239 hp
Bagaj Hacmi 1410 L
Otomatik Dizel
Avantgarde 300 d Edition 4MATIC E.Uzun
Hızlanma 9.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 500 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.5 L 100 km'de
Motor Gücü 239 hp
Bagaj Hacmi 1410 L
ücretsiz teklif al

video

Mercedes V300 d 4matic Long
Yenilenen Mercedes V Serisi
Mercedes-Benz Vito vs. V Serisi
Yeni Mercedes-Benz V-Serisi
Mercedes-Benz V-Class - INTERIOR
Mercedes EQV | İlk Elektrikli V Serisi " Vito "

galeri

V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi V-Serisi
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. V-Serisi hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz V-Serisi. En dolu paketinin fiyatı Avantgarde 300 d Edition 4MATIC E.Uzun – ₺7,633,000 ve en boş paketi ise Avantgarde 300 d Edition 4MATIC Uzun -₺7,594,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Avantgarde 300 d Edition 4MATIC Uzun ₺7,594,000
    Avantgarde 300 d Edition 4MATIC E.Uzun ₺7,633,000

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz V-Serisi 100 kilometrede ortalama 6.5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz V-Serisi 1410 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz V-Serisi Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz V-Serisi modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz V-Serisi sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz V-Serisi modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz V-Serisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz V-Serisi Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. V-Serisi hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-Benz V Serisi

Yeni Mercedes V Serisi konfor ve prestiji bir arada sunar. Kusursuz ve güçlü bir sürüş deneyimi için son teknoloji özellikler kullanıldı. Sürüş ve konfor standartlarını değiştirecek Mercedes V Serisi yenilenerek meraklıları ile buluşuyor. Sınıfına göre iyi bir motor gücüne sahip olup AIRMATIC ve 4MATIC ile her yol ve hava koşulunda yüksek performans sağlar. Dizel motor ve 9 ileri 9G- TRONIC otomatik şanzıman sunar.  4MATIC sistemi sayesinde kaygan zeminde çekiş yetersiz gelirse 4 ETS elektronik çekiş sistemi frenlemede yardımcı olur. 4 tekerlekten çekişe sahip olan V serisinin yüksekliği değişmez. AIRMATIC havalı süspansiyon, yol yüzeyine uyacak şekilde ayarlanır. Sönümleme ise her bir tekerlek için otomatik olarak ayarlanabilir. Böylece yol tutuşunda konfor ve güvenlik de sağlanmış olur.

Mercedes V Serisi yenilikçi yaklaşımla ortaya çıkan MBUX ile araçta işinizi kolaylaştırır. Ön kısımda bulunan MBUX ile bağlantı kuran touchpad ve multimedya ekran, bilgi ve eğlence sistemlerini de işlevsel kullanmanızı sağlar. Dokunmatik ekranı MBUX ile bağlantı halinde olup yolda ihtiyacınız olan ne varsa size yardımcı olur. Akıllı telefon entegrasyonu Burmester surround ses sistemi eğlenceyi yaşamanızı sağlar. Mercedes V Serisi katlanabilir masa opsiyonu sunar. Lüks koltukları ve iç mekanı aracın dış tasarımı ile bütünlük oluşturur. Gerek aracın içinde gerekse de dışında hissedeceğiniz lüks ve kalite aracı başka boyutlara taşır. Dış tasarımda pürüzsüz yüzey vurgusu öne çıkar. Elektrikli ayarlanabilir koltuk ve 8 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesine sahip genişletilebilir sistemi ile ihtiyaçlarınızı karşılar.

Mercedes V Serisi’nde rüzgar savrulma asistanı, akıllı fren asistanı, PRE SAFE ve DISTRONIC gibi ileri güvenlik sistemleri kullanıldı. Mercedes V Serisi opsiyonel seçeneklere ve farklı donanım paketlerine sahiptir. Bu sebeple de Mercedes V Serisi fiyatı özelliklere göre değişiklik gösterir. Tasarlayacağınız etkileyici stilde ve yüksek performansta bir V serisi ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes-Benz V Serisi ve Mercedes-Benz modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement