sıfır km mercedes - benz sprinter panel van

1 araç listelendi
sırala:
Sprinter Panelvan
9 versiyon ₺1,644,321 - ₺2,166,492

MERCEDES-BENZ

Kendisini, içten yanmalı motorun atası olarak kabul eden Mercedes Benz markasının tarihi aslında 1897 yılına kadar dayanmaktadır. O dönemde Avusturya-Nice Başkonsolos'u Emil Jellinek, Daimler fabrikasını ziyaret eder ve bir otomobil şirketi satın alarak yoluna devam eder. Oldukça beğenilen otomobili satın aldıktan 2 yıl sonra tekrar fabrikaya giden Emil Jellinek, o dönemde yarış otomobili kabul edilen ve 23 beygir gücünde bir otomobil ile yoluna devam eder. Bu otomobile de kızı ''Mercedes''in ismini verir ve katıldığı bir araba yarışını birincilik ile kazanır.

Yaşanan bu olay sonrası  Daimler'e 36 adet otomobil siparişi veren Jellinek'in tek şartı otomobillere kızı''Mercedes''in ismi verilmesi şartıdır. Başarılı bir ticaret insanı olan Jellinek, 1899-1901 yılları arasında bütün otomobilleri satar ve bunun sonucunda da Daimler, Jellinek ile anlaşarak otomobillere '' Mercedes '' ismini vermeyi de kabul eder.

Ayrıca Latin ülkelerinde oldukça sık kullanılan isim, zerafet ve mars gezegeni demektir. 1900'lü yıllara geldiğimizde ise görkemli bir ortaklığa imza atan Emil Jellinek ve Daimler, bu yıldan sonra başarıdan başarıya koşmaya başladılar. Markanın kurucularından Karl Benz, fabrikasının ilk kuruluş yıllarında başına bir yıldız astı ve 'bu yıldız gücü ve asaleti temsil ediyor' ifadelerini kullandı. Daimler’in amblemi ise yuvarlak içinde Mercedes yazısıydı. Bu iki logonun birleşmesi ile bugün bildiğimiz Mercedes-Benz amblemi ortaya çıktı.

Baktığımız zaman Mercedes-Benz, dünyanın heryerinde bilinen kaliteli bir marka olma özelliğine sahiptir ve ve Araçbul.com üzerinde Mercedes-Benz kampanyalarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sitemizde ayrıca Mercedes-Benz fiyat listesini bulabilir ve yine sitemiz aracılığı ile fiyat ve modelleri kıyaslayabilirsiniz.

MERCEDES-BENZ SPRINTER

2020 Mercedes-Benz Sprinter, akıllı teknolojileri ve şık dizaynı ile yola çıkmak için sizi bekliyor.

Yeni Sprinter, yüksek kaliteli iç ve dış tasarımı ile harika bir sürüş deneyimi sunuyor.  Sınıfında öncü güvenlik özellikleri ile yolcularınızı ve yükünüzü en az sizin kadar biz de önemsiyoruz.

Yenilikçi gücü ve 20 yılı aşan tecrübesi ile Yeni Sprinter, verimli ve güvenilir bir taşımacılık çözümü oluşturuyor.  

MERCEDES-BENZ VITO

Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan Yeni Mercedes-Benz Vito Tourer çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini sizinle buluşturuyor.

Rotayı siz belirliyorsunuz, geri kalan her şeyi Mercedes Vito modeline  Vito Tourer Base, Pro ve Selectmodel seçenekleri, 136, 163 ve 190 beygirlik motor tipleri ve zengin donanım seçenekleri  ile Vito Tourer harika bir ürün opsiyonuna sahip.

Common-Rail direkt enjeksiyon ve turbo beslemeye sahip 4 silindirli dizel motoru, Vito Tourer Select’in ekonomik ve sürdürülebilirliğinin temelini oluşturur. Dört silindirli 1.950 cm3 ’lük motoru sayesinde 190 Bg motor gücüne sahip olan Vito Tourer Select güç ve verimlilikte öne çıkar. Vito Tourer Select araçlarında 9ileri 9G-TRONIC otomatik şanzıman standart olarak sunulmaktadır.

Advertisement