Ford Logo Ford

Transit Courier

min. ₺654,600
maks. ₺729,100
Manuel Dizel
Trend Van 1.5L TDCI 75PS 6 İleri Manuel Dizel Euro 6.2
Maksimum Tork 190 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,9 L 100 km'de
Motor Gücü 75 hp

Manuel Dizel
Deluxe Van 1.5L TDCI 100PS 6 İleri Manuel Dizel Euro 6.2
Maksimum Tork 215 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.9 L 100 km'de
Motor Gücü 100 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier Transit Courier
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Transit Courier hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Ford Transit Courier. En dolu paketinin fiyatı Deluxe Van 1.5L TDCI 100PS 6 İleri Manuel Dizel Euro 6.2 – ₺729,100 ve en boş paketi ise Trend Van 1.5L TDCI 75PS 6 İleri Manuel Dizel Euro 6.2 -₺654,600’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Trend Van 1.5L TDCI 75PS 6 İleri Manuel Dizel Euro 6.2 ₺654,600
    Deluxe Van 1.5L TDCI 100PS 6 İleri Manuel Dizel Euro 6.2 ₺729,100

1. Yakıt Tüketimi

Ford Transit Courier 100 kilometrede ortalama 4,9 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Ford Transit Courier  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Ford Transit Courier Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Ford Transit Courier modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Ford Transit Courier sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Ford Transit Courier modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Ford Transit Courier sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ford Transit Courier Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Transit Courier hakkında sen ne düşünüyorsun?

Ford Transit Courier

Ford Transit Courier, geniş yük kapasitesi, yüksek performansı ve işlevselliğiyle işiniz için mükemmel bir alternatif sunuyor. 2,3 metre küp yükleme kapasitesine sahip Ford Transit Courier, gelişmiş motoruyla yakıt verimliliğinden de ödün vermiyor. Çekiş Kontrol Sistemi, aracı yokuşta kaldırmaya çalışırken ileri ya da geri hareketinizi geçici olarak durdurur. Bu sistem fren sistemine ekstra 2,5 saniye bir basınç uygulayarak ayağınızı fren pedalından kaldırıp gaza basmanız için size zaman verir.

Kaygan yüzeylerde durur ve kalkarken de sistem devreye girer. Ford Transit Courier, 6 ileri vitesliyle daha ekonomik ve verimli. Yüksek hızlara çıktığınızda aracınızı 6. Vitese geçirin ve yakıt tasarrufuna başlayın. Vites geçişlerinin yumuşadığını ve hızlandığını fark etmenizi sağlar. Katlanır ara bölme sadece 2,59 metreye ulaşan uzunluktaki yükleri taşımanızı sağlamakla kalmaz, hem de, bu yükler katlanabilir yolcu koltuğunun üzerine yerleştirildiğinden sürücünün bu yüklerden korunmasını da kolaylaştırır. Bu özellik, Van modellerinde mevcuttur ve açılır kapanır ön yolcu koltuğuna sahiptir. Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren kuvveti dağıtım sistemi bir arada çalışarak, daha etkin fren yapılmasını sağlar. Acil Durum Fren Desteği, acil durumlarda aracınızın minimum fren mesafesine ulaşmasına yardımcı olur. Akıllı Cihaz İstasyonu, Uydu Navigasyon cihazını, akıllı cep telefonunuzu veya MP3 çalarınızı yerleştirebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir, ayrıca bir USB bağlantı noktası bulunmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Ford Transit Courier ve Ford modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement