sıfır km fiat fiorino combi

1 araç listelendi
sırala:
Fiorino Combi
9 versiyon ₺734,900 - ₺866,900

FIAT

Tarihi çok eski bir geçmişe uzanan dünyaca ünlü otomotiv devi Fiat 1899 yılında kurulmuş ve o günden bu güne kadar tarihin en başarılı otomobil üreticileri arasındaki yerini korumuştur.Bir İtalyan firması olan Fiat'ın kuruluş yeri Toronto şehridir. 

Fiat markasının anlamı, ''Fabbrica Italiana Automobili Torino” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Bu kelimelerin anlamına baktığımız zaman '' İtalyan Otomobil Markası'' dır. 1900 yılında kulan ilk fabrika ile birlikte marka seri üretime geçen bir markadır. Fabrika bünyesinde sadece 150 işçi barındırmaktaydı. Fiat'ın ilk otomobil modeli, kurulduğu yıl ürettiği ''Fiat 4 HP'' olmuştur. Bu modelden o yıl 24 tane satabilmiştir. Bu otomobil sayesinde sadece İtalya değil, birçok ülkede adını duyurmayı başarmıştır. 

1908 yılında Fıat, İtalya dışında ABD'de de ilk fabrikasını kurmuştur. Bununla birlikte otomobilin yanında, gemi  ve traktör de üretmeye başladı. 1917 yılına gelindiğinde ise, ABD'nin savaşa girmesi ile birlite burada bulunan fabrika kapanmıştır.  Savaştan sonra Fiat, Fiat 702 isimli traktörünü piyasaya tanıtmıştır. 1920'li yıllarda bu konuda, İtalya'da pazarın büyük bir kısmına hakimdi.

Otomobil devi Fiat, 1922 yılında Torina Şehri'nin güneyinde bulunan Lingotto Bölgesinde, Avrupa'daki en büyük araba ffabrikasını inşa etti. 1945 yıllarının sonuna doğru savaşın etkisi ile fabrikalarının çoğu zarar görmüş olan Fiat, 1948 yılında yeniden yapılandırmaya gitti.Öyle ki yaşadığımız döneme bakıldığı zaman dünya çapında başarısı olan Fiat fiyat listesine, sitemiz aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca Fiat sürücülerini düşünerek, Fiat kampanyalarına da önem vermektedir. Bu kampanyalara da sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür.

FIAT DOBLO

Hayatınızın bir parçası olmak için var. Dükkanınıza yük taşıyın, çocuğunuzu okula bırakın, ya da eşinizle alışveriş yapın. 2020 Fiat Doblò modelinin yüksek performansı ve dayanıklılığıyla benzersiz Multijet motorları ile tüm yükünüzü almak için var.

Bu sistem sensörleri ile aracın fren gücünü ve hareketi stabilize etmek için her bir tekerlekteki fren seviyesini ve motor gücünü kontrol eder. Tekerleklerin patinaj yapmasını önler, kayma riskini en aza indirir ve her durumda mükemmel bir çekii sizlere sunar.

Konforun ve ticaretin patronu olmak isteyenlerin tercihi. Dokunmatik ekranlı multi medya sistemi, çocuk aynası ve elektrikli camlar ile teknolojinin konforla  buluşma noktası Fiat Doblo Combi.

FIAT FIORINO

İşi bilenlerin gözdesi 2020 Fiat Fiorino, verimli ve dayanıklı motor seçenekleriyle temponuza ayak uydurur. ESC, tekerleklerin patinaj yapmasını önler, kayma riskini en aza indirir ve her durumda mükemmel bir çekiş garanti eder.

Fiat Fiorino KOMBİ, eğlenceli ve dinamik yapısı ile tercih edilen bir Fiat Modeli olmayı başarmaktadır. Model, modernlik ve şıklığı bir araya getirerek her zevkten sürücünün hayalini süslemektedir. Oldukça geniş bir iç hacime sahip olan Fiat Fiorino KOMBİ, koltukları ile de fark yaratmaktadır.

FIAT DUCATO

Alanındaki 30 yıllık tecrübesi ve son nesilde yapılmış olan 10,5 milyon km’den fazla deneysel testler sayesinde Fiat Ducato, dinamizm, sağlamlık ve güvenilirlik çıtasını bir üst seviyeye taşıyan tam bir lider.

Ducato modelinin yakıt tüketimi ve emisyon alanlarında etkili, dinamik ve çevre dostu olan her görev İçin özel bir motoru bulunmaktadır. Bunlar, ikinci nesil Multijet dizel motorların sunduğu avantajlar diyebiliriz

Ducato modeli sınıfının en düşük maliyetlerine sahip olması ile beraber verimli ve çevre dostu bir motora da sahip. Fiat Ducato , böylece hem çok daha az yakar hem de kaliteden taviz vermez.

Advertisement