Fiat Logo Fiat

Ducato Minibüs

min. ₺1,761,900
maks. ₺1,842,900
Manuel Dizel
Delux 16+1 2.2 140HP
Maksimum Tork 350 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.0 L 100 km'de
Motor Gücü 140 hp

Manuel Dizel
Delux Okul 16+1 2.2 140HP
Maksimum Tork 350 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.0 L 100 km'de
Motor Gücü 140 hp

Manuel Dizel
City Koridorlu 19+1 2.2 140HP
Maksimum Tork 350 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.0 L 100 km'de
Motor Gücü 140 hp

Manuel Dizel
City 20+1 2.2 140HP
Maksimum Tork 350 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.0 L 100 km'de
Motor Gücü 140 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs Ducato Minibüs
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • Hiç yorum yazılmamış. Ducato Minibüs hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Fiat Ducato Minibüs. En dolu paketinin fiyatı City 20+1 2.2 140HP – ₺1,842,900 ve en boş paketi ise Delux 16+1 2.2 140HP -₺1,761,900’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Delux 16+1 2.2 140HP ₺1,761,900
  Delux Okul 16+1 2.2 140HP ₺1,821,900
  City Koridorlu 19+1 2.2 140HP ₺1,837,900
  City 20+1 2.2 140HP ₺1,842,900

1. Yakıt Tüketimi

Fiat Ducato Minibüs 100 kilometrede ortalama 7.0 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Fiat Ducato Minibüs  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Fiat Ducato Minibüs Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Fiat Ducato Minibüs modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Fiat Ducato Minibüs sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Fiat Ducato Minibüs modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Fiat Ducato Minibüs sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Fiat Ducato Minibüs Yorumları

 • Hiç yorum yazılmamış. Ducato Minibüs hakkında sen ne düşünüyorsun?

Fiat Ducato

Ticari deyince akla ilk gelen markalardan Fiat markası. Ducato modelinin yakıt tüketimi ve emisyon alanlarında ne kadar büyüleyici bir performansı olduğunu zaten biliyorduk. Ancak bununla beraber, markanın dinamik ve çevre dostu olan her görev İçin özel bir motoru olduğunu belirtelim. Bunlar, ikinci nesil Multijet dizel motorların sunduğu pozitif durumlar olarak karşımıza çıkıyor elbette. Bu motorlara sahip seçeneklerde ayrıca vites değiştirme göstergesine de yer verilmiştir. Performansının daha da gelişmesi için Fiat Ducato minibüs modeli çeşitli kullanımlara yönelik özel şanzıman kutusu ve aktarma organlarını da üzerinde barındırıyor diyebiliriz. Fiat Ducato modeli 6 manuel vitesli şanzmıman sayesinde tüm sürüş stillerine mükemmel bir şekilde uyum sağlamanız için dizayn edildi.

Ducato Minibüs modeli üzerinde tüm bilgi ve eğlence aygıtlarına, güvenlik ve sürüş yardım sistemlerine sürücü koltuğundan rahatça ulaşabilmek mümkün. Ayrıca araç üzerinde yer alan bluetooth radyo özelliği sayesinde istediğin müziği USB ve AUX girişleri sayesinde en sık kullanılan multimedya formatlarında dinlemene olanak sağlıyor.

Fiat Doblo türünün tek örneği. Aracın fonksiyonel tasarımı tüm akıllı telefon ya da tabletlerin taşınmasını sağlayabildiği gibi her tür boyutta kâğıt tutmaya da sağlıyor.

Fiat Ducato minibüs modeli çarpıcı bir dizaynı sizlerle buluşturuyor. Stilin fonksiyonellikle buluştuğu gösterişli hatlara sahip model dinamik ve sağlam bir karakterle yenilikçi bir görüntü ile bizlerle buluşuyor. Dizayn kavramının Ducato modelinin olmazsa olmazlarından olduğunu anlamak için tamponlarına, ızgarasına ve ön farlarına şöyle bir bakmanız yeterli.

Fiat Ducato modeli her tür işe basit ve zahmetsiz aynı zamanda etkili şekilde adapte olmak üzere tdizayn edilmiştir. Buna ek olarak modern ve fonksiyonel görüntü, yüksek güvenilirlik, daha fazla rahatlık sağlayan yeni iç mekan ve en yeni güvenlik çözümlerini de beraberin de sunan model kullanıcılarının mutluluğunu elbette ki her şeyin üzerinde tutar. Sınıfının daima önünde olan bir performans sergileyen model sayısız dingil mesafesi, farklı kapasite ve donanım kombinasyonları ile de dizayn edilmiş desek sanırım doğru bir bilgi vermiş oluruz.

Alanındaki 30 yıllık tecrübesi ve son nesilde yapılmış olan 10,5 milyon km’den fazla deneysel testler sayesinde Fiat Ducato Minibüs modeli kalite, sağlamlık ve güvenilirlik çıtasını yeni bir seviyeye çıkarmış diyebiliriz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Fiat Ducato minibüs ve Fiat modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement