sıfır km citroën jumpy

2 araç listelendi
sırala:
Jumpy
3 versiyon ₺1,230,000 - ₺1,575,000
Jumpy Panelvan
1 versiyon ₺1,045,000 - ₺1,045,000

CITROEN

Citroen 1919 yılında kurulmuş ve markanın kurucusu André Citroën'dir. Otomobil dünyasında her segment ve sınıfta modellere yer verniş bir otomobil devidir.

Citroen markasının sahibi ve kurucusuAndré Citroën, 30'lu yaşlarının başında aslında dişli takımı üreten köklü bir firma kurmuş ve sektörde bu şekilde tutunmuştur. Öyle ki onun otomotiv sektöründe bir dev olmasının kökleri de attığı bu adım oalcaktır.  Tam anlamı ile marka temelleri bu şekilde atılsa da Citren'nin akılda kalan amblemi de  ”double chevron” amblemi ve sloganıdır.Bu amblemin türkçe karşılığı rütbe kelimesidir. Citroën tarafından bulunan üçgen dişli sisteme ait bir amblemdir.

Otomobil devi 1919 yılında ilk otomobili olan, 10 HP A Type Torpedo isimli modelini de duyurmuştur.A Type, aynı zamanda Avrupa'nın ilk seri üretim otomobili olma özelliğine sahip olan bu model bunun yanında, Citroen'in hızlı ilerlemesine de olanak sağlamıştır.1924 yılına geldiğimiz günlerde ise, B serisinin üretimine başlandı. Seri içerisinde dünyanın ilk çelik karoserli otomobili BlO modeli de vardır. Başarı ivmesini hızla arttıran Citroen, 1933 yılında uzun mesafe dünya rekorunu kırarak, bir ilke daha adını yazdırmış oldu.  1938 yılında ise Citroen, C serisi ile bir ilke daha imza attı. Hydropnömatik süspansiyonlu otomobili ''La 15 Six''’i piyasaya sürdü.  Başarıları ve ilkleri bitmeyen marka, 1994 yılında, yakıt ekonomisinde dünya rekoru kırdı.

Otomobil sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Citroen2008 yılında da yılın ticari araç ödülünü layık görülmüştür. Aslında kurulduğu ilk gündne bu yana otomotiv sektörüne birçok yenilik kazandırmış ve bu doğrultuda bir ivme yakalamıştır.

Siz de sitemiz üzerinde citroen modeli araçlar ait özellikleri ve fiyat listesini bulabilirsiniz. Ayrıca yine sitemiz üzerinden araç karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

CITROËN JUMPY

Yeni nesil Dispatch, daha dinamik ve daha geniş. Ayrıca yeni Citroën Jumpy konforlu ve daha güvenli olacak şekilde dizayn edilen bir mimariye sahip. En güncel sürüş destek sistemleri teknolojilerini ve gelişmiş motorları bir arada sunma özelliği de onu ön plana taşıyor. 

Dispatch günlük işleri kolaylaştıran ideal yol arkadaşı olarak da karşımıza çıkıyor. Üç farklı gövde uzunluğu ile sunulan araçta isteğe bağlı olarak eller serbest sürgülü yan kapılar bir opsiyon olarak karşımıza çıkıyor.

CITROËN JUMPER

2020 Citroën Jumper, kullanım kolaylığı ve konforu önceliklendiren son derece modern bir dizayna sahip. Oldukça çekici ve modern bir tasarım ile karşımıza çıkan model daha hareketli ve sağlam bir duruşa da sahip. 

Citroën Jumper LED DRL ile donatılmış farlarıyla bünyesinde barındırdığı ileri teknolojiyi yansıtırken yola hakim ideal oturma pozisyonu ile geniş ve fonksiyonel bagaj ise günlük kullanım imkanı da sağlıyor.

CITROËN BERLİNGO

İlk olarak satışa 1996 yılında satışa sunulan model  "kombi" araç segmentinde öncü bir modeldir. Ayrıca 2020  Citroën Berlingo, yenilenen nesli ile önceki nesillerin temel karakteristik özelliklerini modern gelişmelerle bir arada sunuyor. Yeni Citroën Berlingo tasarım, modülerlik ve pratiklik açısından yenilikçi ve cesur bir yol arkadaşı.

Citroen Berlingo, Fransız otomobil üreticisi Citroen'in ilk defa 1996 yılının Kasım ayında ürettiği hafif ticari aracı olup PSA Grubu bünyesinde yer alan ortak firma olan Peugeot Partner modeliyle ortak platform paylaşılarak üretilmektedir.

Advertisement