sıfır km volvo

2 araç listelendi
sırala:
XC40
Volvo XC40
renk
1 versiyon ₺2,931,745 - ₺2,931,745

VOLVO

Volvo markası, 1915 yılında, İsveç’te kurulmuştur. Marka bu dönemde, Svenska Kullagerfabriken AB üretim şirketinin bir alt firması olarak kurulmuştur. Ama şimdilerde şirket, 1915 tarihini değil, ''Volvo ÖV4'' modelinin üretildiği 1927 tarihini kuruluş yılı olarak kabul etmektedir. Model ''Volvo ÖV4''ten ziyade ''Jakob'' ismi ile tanınmıştır. Aslında kamyon,tır üretimi için yola çıkan Marka, 1928 yılında ''Series 1'' adıyla ilk kamyon modelini piyasa sunmuştur. ''Series 1'' ile beklediğinden daha fazla üne kavuşmuştur. 1934 yılında ise ''B1'' adı ile ilk otobüslerini piyasaya sunmuşlardır. Yani Volvo kurulduğu yıllarda, ağır vasıta araçları ile üne kavuşurken, binek otomobillerde aynı başarıyı gösterememiştir. 1940'lı yılların başında ise şirket, uçak motoru dahi üretmeye başlamıştır. Volvo günümüzde, güvenlik önlemleri ve teknolojik donanımlarla adından sıkça bahsettirmekte ve ayrıca tercih de edilmektedir. 1958 yılında,  Volvo mühendislerinden Nils Bohlin 3 noktalı emniyet kemerini icat etmiştir ve patentini almıştır. Arkaya dönük çocuk koltuğunuda ilk Volvo Markası üretmiştir. Volvo Marka temellerini sağlamlık ve güvenlik üzerine kurarak ilerleyişini sürdürmektedir. Volvo logosu da demirin sağlamlığını simgelemektedir.

VOLVO XC40

Volvo XC40 modelinin dış tasarım sorumlusu Ian Kettle isimli tasarımcıdır. Özgüveni ve cesareti tasarımında yansıtan model, şehir içinde bunalan sürücülere özgür bir SUV sunmaktadır. Model net bir iç tasarıma da sahip olmaktadır.

2020 Volvo XC40 modelinde, son yılların en akıllı ve teknolojik sistemleri de kullanılmaktadır. Modelde, kullanımı oldukça kolay olan orta dokunmatik ekrandan yüksek çözünürlüğe sahip sürücü ekranı size, sürüşünüze kolaylık katacaktır.

VOLVO XC60

Segmentinde öncü olan bir SUV olma özelliğini taşıyan Volvo XC60, 2018 yılının otomobili seçilerek, bu ödülün sahibi olmuştur. Orta boyutlarda bir SUV olan model, yenilikçi ve fonksiyonel teknolojileri bir araya getirerek, sizlere sunmaktadır.

2020 Volvo XC60 modeli, İskandinav tarzının ve sadeliğinin en somut örneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Modelde, mükemmel tasarım ve fonksiyonellik bir araya gelerek, size sunulmaktadır.  Net olan iç tasarım, benzersiz bir lüksü de bünyesinde barındırmaktadır. Model de, üstün bir işçilik de bulunmaktadır.

VOLVO XC90

Volvo markasının XC90 Modeli, markanın ve otomobil dünyasının da gözdesi durumundadır. Modelin iki versiyonu bulunmaktadır. Bunlar; Volvo XC90 Inscription ve Volvo XC90 R-Design olmaktadır. Volvo XC90 Inscription; İsveç lüksünün en iyileri arasındadır. Model, iç ve dış tasarım açısından İsveç lüksünün en yalın örnekleri arasındadır.

2020 Volvo XC90 modelinde kendi stilinize ve zevkinize göre aracınızı da yorumlamanız mümkündür. Bu sayede otomobilinizdeki; donanım ve fonksiyonları siz seçebilecek ayrıca iç ve dış tasarım detaylarına da siz karar verebileceksinizdir. Model, yedi kişilik bir kapasiteye sahip olmaktadır.

Araçbul.com aracılığı ile güvenliğinizi her detaydan daha çok önemseyen Volvo fiyat listelerine ulaşabilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement