Volkswagen Logo Volkswagen

Touareg

min. ₺8,148,000
maks. ₺8,508,000
Otomatik Dizel
Elegance V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik
Hızlanma 6.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 600 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.3 L 100 km'de
Motor Gücü 210 hp
Bagaj Hacmi 810 L
Otomatik Dizel
R-Line V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik
Hızlanma 6.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 600 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.3 L 100 km'de
Motor Gücü 210 hp
Bagaj Hacmi 810 L
ücretsiz teklif al

renk

Touareg abanoz siyah abanoz siyah
Touareg Derin Lacivert Derin Lacivert
Touareg Granit Gri Granit Gri
Touareg istiridye Grisi istiridye Grisi
Touareg kızılcık kırmızı kızılcık kırmızı
Touareg Mat Granit Grisi Mat Granit Grisi
Touareg Oryx Beyaz Oryx Beyaz
Touareg Saf Beyaz Saf Beyaz
Touareg Sechura Beji Sechura Beji
Touareg Yarış Mavisi Yarış Mavisi
Touareg terrarossa kahve terrarossa kahve

galeri

Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg Touareg
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirTouareg 08/02/2023 17:53

  bir araçta olması gereken bütün özellikler fazlasıyla mevcut

  yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Volkswagen Touareg. En dolu paketinin fiyatı R-Line V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik – ₺8,508,000 ve en boş paketi ise Elegance V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik -₺8,148,000’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Elegance V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik ₺8,148,000
  R-Line V6 3.0 TDI SCR 286 PS 4MOTION Tiptronik ₺8,508,000

1. Yakıt Tüketimi

Volkswagen Touareg 100 kilometrede ortalama 8.3 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Volkswagen Touareg 810 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Volkswagen Touareg Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Volkswagen Touareg modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Volkswagen Touareg sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Volkswagen Touareg modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Volkswagen Touareg sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Volkswagen Touareg Yorumları

 • MisafirTouareg 08/02/2023 17:53

  bir araçta olması gereken bütün özellikler fazlasıyla mevcut

  yanıtla

Volkswagen Touareg

Üst sınıf bir SUV ailesi üyesi olan Volkswagen Touareg, oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahip olmaktadır. Bunun yanında model, kaliteli malzemelere ve fonksiyonel detayları da bünyesinde bulundurmaktadır. Modelin dış tasarımı ile ilgili en dikkat çekici özellik, IQ. LIGHT – LED Matrix farlar olmaktadır. IQ. LIGHT – LED Matrix farlar, kısa ve uzun mesafeli aydınlatmanın da ötesinde bir teknolojiye sahip olmaktadır. Farklı sürüş koşullarına cevap verebilecek zengin bir ışık dağıtım sistemine sahip olan farlar, kötü hava koşullarında görüş açınıza, genişlik ve derinlik kazandıracaktır.

Volkswagen Touareg, Volkswagen marka otomobillerde ilk defa kullanılan bir fonksiyonu da sizlere sunmaktadır. Dijital Kokpit “Innovision Cockpit” , herhangi bir butona ihtiyaç duymadan, yüz jest ve mimikleriniz ile algılama yaparak istediklerinizi yerine getirmektedir. Dijital Kokpit “Innovision Cockpit”, “Discover Premium” bilgi ve eğlence sistemini, “Business” mobil bağlantı arayüzünü, kablosuz şarj özelliğini ve 4 adet yüksek hızlı USB bağlantı noktası, modelin sahip olduğu diğer yenilikçi teknolojik sistemler olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca Volkswagen Medya Kontrolü sayesinde de, arka koltuktan digital göstergeler kontol edilebilir duruma gelmektedir. Volkswagen Yeni Touareg, gece görüşü özelliği ile de segmentinde fark yaratmaya devam etmektedir. Opsiyonel olarak sunulan gece görüşü özelliği , gece yolculuklarında karşınıza çıkabilecek hayvan ya da insanların, temel bir imajını gösterge paneline yansıtarak sizi uyarmaktadır.

Volkswagen Touareg, zorlu olan kavşaklar içinde bir sürücü destek sistemi geliştirmiş bulunmaktadır. Kavşak asistanı sayesinde, yaklaşan bir otomobil tespit edildiğinde olabilecek bir kazaya en gel olunması adına  10\km kadarki hız sınırlarında acil durum frenleme sistemi devreye girmektedir. Bünyesinde, birçok sürücü destek sistemi bulunduran model için, güvenliğiniz diğer bütün ayrıntılardan önce gelmektedir. Opsiyonel olarak sunulan trafikte sürüş asistanı, adaptif hız sabitleme sistemini de aktifleştirerek otomobilin fren ve gaz pedallarını ve direksiyonu otomatik kontrol etmektedir. Bu sayede, yarı - otonom bir sürüş sağlanmış olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Volkswagen Touareg ve Volkswagen modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement