sıfır km subaru xv

0 araç listelendi
sırala:

SUBARU

Günümüzde Toyota Markası ile kardeş konumunda olan Subaru bir Japon firması olma özelliği taşımaktadır. Subaru markasına tarihsel açıdan baktığımızda, 1953 yılına kadar gitmek mümkündür. Subaru Markası'nın kurucusu, Fuji Heavy Industries şirketidir. Şuan da Subaru'nun ana firması durumunda olan Fuji Heavy, Toyota ile yakı ilişkiler içindedir. Bu yüzdendir ki, Subaru ile kardeş konumunda olmaktadır. Şuanda Toyota, Fuji Heavy'nin %16,5'lik hissesini elinde bulundurmaktadır.  Subaru Markası'nın kurucusu ise, Kenji Kita'dır. Subaru Markası'nın logosunda bir Japon yıldızı bulunmaktadır. Zaten Subaru'nun kelime anlamı da Japonca'da, Ülker Yıldız Kümesidir. Subaru'nun logosunda bulunan 6 yıldız, 6 Japon araba üreticisinin birleşmesi üzerine, bu 6 Japon araba üreticisini temsil etmektedir. Subaru Markası otomobilleri en çok çevreci olma özelliği ile tercih edilmektedir. Dünya çapında oldukça tercih edilen marka, Türkiye'de de otomobil severlerin gözdeleri arasındadır. Markanın tercih edilmesinde, güvenliğe önem vermesi, kaliteli malzemeler kullanması ve bütçe dostu olması önemli yerde durmaktadır. Ayrıca marka birçok yeniliğe imza atması ile de otomobil dünyasında kritik bir noktada durmaktadır.  Örneğin, dört çeker otomobili  ilk kez 1954 yılında üreten Subaru, 1966 yılında da Boxer motor teknolojisini geliştirdi.

Günümüzde tercih edilen markalar arasında üst sıralarda yer alan Subaru modellerine ve Subaru kampanyalarına araçbul.com aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Subaru fiyat listesini de bünyesinde bulunduran sitemiz, bu sayede sizlere fiyatları ve modelleri kıyaslama olanağı vererek, en doğru ve size en uygun modeli bulmanıza yardımcı olmaktadır.

SUBARU FORESTER

Subaru Forester modeli, segmentinde öncü durumunda bulunmaktadır. 2020 Subaru Forester, ideal bir SUV olarak sizin ve ailenizin gözdesi olmaya adaydır. Her aileye uygun olan model, size kolaylık sağlayacak donanımlara sahip olmaktadır. Fonksiyonel olan model, istediğiniz her türlü eşyayı yanınıza alabileceğiniz bir bagaj hacmine sahiptir. Subaru Forester koltuk düzeni açısından da oldukça kullanışlıdır. Genişletilebilen kapı açıklıkları ve düzleştirilebilen zemin ile iç alan olduğundan daha geniş hale getirilebilmektedir. Model kullanımı kolaylaştırmak adına her türlü detayı düşünmektedir.

Subaru modelinin arka kapısı, anahtarlığında var olan bir düğme yardımı ile açılabilir. Gösterge panelinde var olan kumanda ya da bagaj içinden de arka kapı açılabilmektedir. Subaru Forester, konforunuzu her detay ile bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Gösterge grubu, sürücünün dikkati dağılmadan görebileceği bir konumda bulunmaktadır

SUBARU XV

2020 Subaru XV modeli, hem şehrin rutininde hem de macera anlarında yanınızda olmaya aday bir otomobil olmaktadır. Size istediğiniz her şeyi yapabilme özgürlüğünü size vermek için tasarlanan ve üretilen model, olağanüstü yol tutuşu ve denge kontrolüne sahip olmaktadır. Hem şehire hem arazi koşullarına ayak uydurabilen model, X-Moduna da sahip olmaktadır.

Subaru modeli, gelişmiş güvenlik paketine sahip olmaktadır. Uzun far asistanı, gece yolculuklarında uzun farları ayarlayarak görüşünüzü ve güvenliğinizi arttırmaktadır. Halka şeklinde olan güçlendirme çerçeveleri ile, tüm açılardan gelebilen etkili sönümlenme için tasarlanmıştır. Ayrıca Subaru XV, üst düzey bir görüş açısına sahiptir.

Advertisement Advertisement Advertisement