SsangYong Logo SsangYong

Korando

min. ₺885,000
maks. ₺1,095,000
Otomatik Benzinli
Limited G1.5 Turbo 4X2 Otomatik
Maksimum Tork 280 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,1 L 100 km'de
Motor Gücü 163 hp
Bagaj Hacmi 551 L
Otomatik Benzinli
Platinum G1.5 Turbo 4X2 Otomatik
Maksimum Tork 280 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,1 L 100 km'de
Motor Gücü 163 hp
Bagaj Hacmi 551 L
Otomatik Dizel
Platinum D1.6 4x2 AT
Maksimum Tork 324 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5,5 L 100 km'de
Motor Gücü 136 hp
Bagaj Hacmi 551 L
ücretsiz teklif al

galeri

Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando Korando
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Korando hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri SsangYong Korando. En dolu paketinin fiyatı Platinum D1.6 4x2 AT – ₺1,095,000 ve en boş paketi ise Limited G1.5 Turbo 4X2 Otomatik -₺885,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Limited G1.5 Turbo 4X2 Otomatik ₺885,000
    Platinum G1.5 Turbo 4X2 Otomatik ₺995,000
    Platinum D1.6 4x2 AT ₺1,095,000

1. Yakıt Tüketimi

SsangYong Korando 100 kilometrede ortalama 7,1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

SsangYong Korando 551 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "SsangYong Korando Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. SsangYong Korando modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için SsangYong Korando sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

SsangYong Korando modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için SsangYong Korando sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

SsangYong Korando Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Korando hakkında sen ne düşünüyorsun?

SSANGYONG KORANDO

2022 Ssangyong Korando modelinde konfor ve verimlilik arasındaki mükemmel bir denge olduğunu söyleyelim. Bir SUV ve sedanın en iyi özelliklerini birleştiren otantik bir geçit. Direksiyonda kendinizi güvende hissettirecek yenilikçi güvenlik sistemleri ile bu denge fazlaca iyi.

Apple CarPlay® ve Android Auto® sistemlerine bakıldığı zaman, işlevlerine sesli komutlarla veya dokunmatik ekran üzerinden erişmek için akıllı telefonunuzu senkronize ettiğinizi söyleyelim.

Ssangyong Korando modelinde yer alan arka görüş kamerası sayesinde, arkanızda neler olup bittiğini ayrıntılı olarak bilmek için garip jestlerle uğraşmanıza da bu araç sayesinde gerek kalmayacak.

En yeni gösterge teknolojilerinin kullanıldığı kadran sürücüye maksimum kullanış sunarken dikkati dağıtan unsurları minimize ediyor. 10.25” tam dijital merkezi gösterge paneli, büyük renkli ekranı ile sürüş bilgilerinin sezgisel olarak algılanmasına da olanak sağlıyor. Gündüz/gece ekran değişimi ve ışık bağlantı göstergesi, görüşü ve kullanım kolaylığını da maksimize eden detaylar arasında.

Ssangyong DEEP CONTROL teknolojileri, mükemmel güvenlik hedefini her zamankinden daha yakına getiriyor. Şehirde dolaşırken ya da uzun yollarda ilerlerken DEEP CONTROL içinizin rahat etmesini sağlıyor ve sürüş keyfini yeni bir üst seviyeye taşımak için var.

AEBS, yol üzerinde bir yaya veya başka bir araç algıladığında ciddi bir çarpışma riskini azaltmak için otomatik olarak gazı devreden çıkarıyor ve araç kendi kendine fren uyguluyor.

Araçbul.com, Ssangyong Korando fiyatlarının da olduğu fiyat listelerini titizlikle derleyerek sizlere sunmaktadır. Çünkü bilmektedir ki; bir otomobil aynı zamanda bütçe dostu olmalıdır. Ayrıca sitemiz, bu fiyat ve özellikleri kıyaslama imkanını da size vermektedir. Araçbul.com, sizinle hayalinizdeki otomobilin arasındaki mesafeyi kısaltmaktadır.