sıfır km skoda karoq

1 araç listelendi
sırala:
Karoq
3 versiyon ₺1,849,900 - ₺2,249,900

SKODA

Skoda 1895’te bisiklet üreterek başladığı macerasına otomotiv sektöründen devam etmektedir. Uzun süredir piyasada olmasının eseri olan tecrübesini araçlarında kusursuz bir şekilde kullanmaktadır. Yeni nesil tasarımlarıyla araçlarına oldukça şık bir hava katmıştır. Tasarımını teknolojisiyle besleyen Skoda teknolojisini sadece tasarımında değil motorlarında da kullanmıştır. Yüksek performanslı motorları herkes tarafından beğeni kazanmıştır. Motorlarında yüksek performans ile ekonomik bir sürüş vaat etmektedir. Motoru bu özelliklerinden dolayı oldukça verimlidir. Çok çeşitli opsiyon seçeneklerinin yanında, bu seçeneklerde çok zengin donanım çeşidi mevcuttur. Güvenlik konusunda da donanımından ve teknolojisinden yardım alan Skoda bütün yeterlilik testlerini yüksek puanlarla tamamlamıştır.

SKODA KODIAQ

Skoda Kodiaq size, eşsiz bir SUV deneyimi yaşatmak için tasarlanmış ve üretilmiş bir otomobildir. Model, üst düzey bir konforu hedeflemiştir. Skoda Kodiaq modeli, bu özellikleri ile girdiği her ortamda dikkat çekerek, fark yaratmaktadır. Model, 7 koltuğa sahip olmaktadır. 270 litre ve üçüncü koltuk katlandığında ise 630 litre bir hacme sahip olacaktır. İkinci ve üçüncü koltuk sırası katlandığında ise, 2005 litrelik bir iç bagaj hacmi ortaya çıkmaktadır. Model ayrıca, üç bölgeli bir konfora da sahip olmaktadır. Bu özellik ise, herkese ait bir konfor alanı yaratıldığının en büyük göstergesi olmaktadır.

Çünkü bu sayede; ikinci ve üçüncü koltuklarda oturan yolcular kendi isteklerine göre klimayı ayarlayabileceklerdir. Ayrıca modelde, daha da geliştirilmiş bir hava filtresi bulunmaktadır. Skoda Kodiaq, havalandırmalı ön koltukları da bünyesinde bulundurmaktadır. Elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu ile de, sürücünün konforu her şekilde garantiye alınmaktadır. Bütün bu özelliklerin yanında modelde; ayak boşluğu aydınlatması, deri döşeme, üst düzey hacim ve sanal pedal özellikleri mevcut olmaktadır.

SKODA KAROQ

Skoda Karoq modeli, özgüvenli bir tasarıma sahip olmaktadır Model, dinamik ve eğlenceli detayları özenle bir araya getirmiştir. Farlar ve ızgara yapısı, şık çizgilere sahip olmaktadır. Model, sağlam ve güvenli bir gövde yapısına sahip olmaktadır. Skoda Karoq'un arka yapısında ise, c şeklindeki farlar, fark yaratmaktadır. Ayrıca, arkada bulunan bu farların dış elemanları kristalize bir yapı ile meşhur çek kristallerine atıfta bulunmaktadır. 2021 Skoda Karoq modelinde 10 farklı iç mekan aydınlatmasından birini şeçme şansına da sahip olmaktasınızdır. Modelde, ne kadar uzun yolculuklar yaparsanız yapın, konforunuzdan ödün vermeyeceksinizdir.

Adaptif hız sabitleme sistemi ile birlikte, radar sensörler yardımı ile öndeki araçla aranızda ayarladığınız mesafeyi koruyacak hızınız otomatik ayarlanmakta ve bunu aştığınız ve mesafeyi kısalttığınızda da otomatik frenleme veya tam tersi durumda hızlanma devreye girmektedir. SUV ailesinin gösterişli bir üyesi olan model, sadece şehrin rutin yaşantısının yanı sıra doğa ve arazi koşullarında da sizin yanınızda olmaktadır. Sahip olduğu, akıllı dört tekerde çekiş sistemi ile birlikte, arazi koşullarında her türlü durum düşünülerek, elektrik kontrollü çoklu plaka debriyajlı dört tekerden çekiş sistemi araca eklenmiştir. Ve bu sayede, otomobiliniz anlık her türlü değişime refleksif tepkiler verebilecek yetilerle donatılmış olmaktadır.

Advertisement