sıfır km mitsubishi

2 araç listelendi
sırala:

MİTSUBİSHİ

Mitsubishi 1870’de kurulmuş köklü bir şirkettir. Birçok farklı alanda faaliyet gösteren şirket bütün bu alanlardaki tecrübelerini otomotiv sektöründe kullanmış ve yıllardır herkesin keyifle kullandığı araçlar üretmiştir. Ekonomik yönden uygun araçlarını güçlü bir motor ile süsleyen Mitsubishi bu hareketiyle yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Güçlü çekiş ve itiş kuvveti ile araçları her koşulda iyi sürüş vaat etmektedir. Araçlarında kullandığı motorda yakıt tüketimini azaltan Mitsubishi performansını da arttırmıştır. Tork gücü sayesinde araçlarına atiklik kazandıran firma araçların iyi hızlanmasını amaçlamıştır. Oldukça şık iç tasarımını yeniden dizayn edip sürücülere ve yolculara konfor sunmuştur. Yeni tür güvenlik sistemleriyle kullanıcılara güven de veren Mitsubishi kullanıcılara bunun yanında multimedya sistemleri ile de keyifli bir sürüş sağlamaktadır.

MITSUBISHI L200

Mitsubishi L200, her maceradan sonra eve sağlam olarak dönmek için dizayn edildi. Ve bunu her gün tekrarlayabilmek için. Ve yalnızca güçlü olmanın yeterli olmayacağını da bilen kişiler için dizayn edildi.

İşte bu yüzden biz onu bir çok zorlu testten geçirdik. Bunu yaparken de size mükemmel sağlamlık ve güvenilirlik vadettik. Mitsubishi L200 modelinde hepsi mümkün.

Dinamik çizgiler ve cesur özellikler bir araya gelerek güçlü bir karakteri ortaya çıkarır. Güçlü ve dinamik bir ön yüz tarafından korunan gövde sağlam olma ile birlikte hem şık hem de sportif bir görünüm sunmak için var. Bu pick-up modelinin ön ızgarasından bagaj kapağına kadar gücün ve sağlamlığın göstergesi olarak dizayn edildi.

MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Birçok renk seçeneği ile birlikte sunulan Mitsubishi Eclipse Cross, keskin ve net bir tasarıma sahip olmaktadır. Fark yaratan detaylar ile dikkatleri üzerine çeken Mitsubishi Eclipse Cross, şehir yaşamından sıkılanlar için özel olarak tasarlanmıştır. 18 inç alaşımlı jantları ile fark yaratan model, iç tasarımında da oldukça özenli davranmıştır. Modelin dış tasarımında; köpek balığı anten, katlanabilir sinyalli ayna, ince kapı eşiği, dinamik arka tasarım, LED ön farlar, panoramik cam tavan, Dynamic Shield ön tasarım ve LED stop lambalarına sahip olmaktadır. Modelin iç tasarımı, özenle düşünülmüştür. Spor detaylara sahip olan Eclipse Cross, konforu ve sürücü odaklı bir hakimiyeti ilke edinmiştir. Modelin iç tasarımında; çift bölgeli dijital klima, deri döşeme ve ısıtmalı ön  koltuklar, kayar arka koltuklar ve konforlu iç kabin detayları bulunmaktadır.

Mitsubishi Eclipse Cross, teknik özellikleri ile de fark yaratmaktadır. Modelin yakıt deposu 63 litredir ve hidrolik aktivatörlü tekli kuru plaka mevcuttur. Eclipse Cross, süspansiyon açısından da oldukça gelişkindir. Modelde, ön MacPherson ön süspansiyon ve arka çok noktadan bağlantılı bağımsız arka süspansiyonlar da bulunmaktadır.

MITSUBISHI L200 CRAWLER

Taşa karşı korumalı gövde kaplaması, açılabilir tavan çadırı gibi detayları ile ön plana çıkan güçlü dış tasarımı ile Mitsubishi L200 Crawler sizinle her yola gitmeye hazır.  

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren iç dizaynı ile kaçış planınız için engele yer yok!

“Şöyle bir kaçsam, şehrin karmaşasından uzaklaşsam.” Dediğiniz zaman Mitsubishi L200 Crawler size eşlik etmeye hazır. 4x4 çekiş gücü ve ileri süspansiyon sistemiyle her türlü arazi koşulunda evinizi yanınızda taşıyacak, hem sürüş keyfini hem de konforu bir arada ve eğlenceli bir şekilde yaşamaya hazır olun.

Advertisement Advertisement Advertisement