Maserati Logo Maserati

Levante

min. ₺8,975,900
maks. ₺18,104,800
Otomatik Benzinli
Ultima 3.0 V6 Modena
Hızlanma 5.2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 580 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 11.1 L 100 km'de
Motor Gücü 430 hp
Bagaj Hacmi 580 L
Otomatik Hibrit
Ultima 2.0 Hybrid GT
Hızlanma 6.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 450 Nm
Motor Gücü 330 hp
Bagaj Hacmi 580 L
ücretsiz teklif al

galeri

Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante Levante
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Levante hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Maserati Levante. En dolu paketinin fiyatı Ultima 3.0 V6 Modena – ₺18,104,800 ve en boş paketi ise Ultima 2.0 Hybrid GT -₺8,975,900’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Ultima 3.0 V6 Modena ₺18,104,800
    Ultima 2.0 Hybrid GT ₺8,975,900

1. Yakıt Tüketimi

Maserati Levante 100 kilometrede ortalama 11.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Maserati Levante 580 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Maserati Levante Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Maserati Levante modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Maserati Levante sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Maserati Levante modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Maserati Levante sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Maserati Levante Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Levante hakkında sen ne düşünüyorsun?

MASERATI LEVANTE

Maserati tarihinde, araçlara dünyanın en ünlü rüzgarlarının adı verilmiştir. Bu gelenek, 1963 yılında efsanevi Mistral ile başlamıştır. Ardından bunu Bora ve Khamsin takip etmiştir. Kısa süre önce ise Maserati markasının onur listesine Maserati Levante modeli de dahil olmuştur.

Adının dayandığı rüzgar, Akdeniz boyunca eser ve bir anda hafif bir esintiden şiddetli bir fırtınaya dönüşebilir.

Maserati SUV da benzer bir doğaya sahiptir, ancak gücünü her zaman kusursuzca kontrol altında tutabilmektedir. Maserati markasının grand touring geleneğinde, hız ve mesafe ne olursa olsun rahatınızı bozan hiçbir şey olamaz.

Her bir Maserati araç olağanüstü performans ile tavizsiz lüks arasında mükemmel bir denge kursa da, GTS bunu yeni bir seviyeye taşmak için var. Bu iddialı, 550 HP’lik SUV Maserati modelinin GT felsefesinin zamana yenilmeyen ilkeleri olan üstün performans, uzun mesafe konforu ve sürüş keyfi için tasarlanmış ve ivedi bir şekilde ayarlanmıştır.

Şık bir görünüme ve duruşa sahip olan 2022 Maserati Levante GTS dünyanın her yerinde zorlu yol koşullarında, çöllerde ve buzların üzerinde test edilen bir modeldir. Bir Maserati modleine takılan en güçlü motorlardan birinin üzerine inşa edilmiştir: şimdiye kadar sadece markanın amiral gemisi olan Quattroporte GTS modeline ayrılmış olan 3,8 litrelik güçlü çift turbo V8 motor. Maserati SUV modellerin evrimindeki yeni aşama olan Levante GTS 0’dan 100 km/sa hıza 4,2 saniye içinde çıkmaktadır. Bu ham gücün incelikle işlenen haline verilen isimdir.

Aracbul.com sitesi üzerinden Maserati Levante fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maserati markası ve diğer tüm markaların fiyat listesine sitemiz üzerinden ulaşabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement