Jaguar Logo Jaguar

I-PACE

min. ₺4,658,762
maks. ₺5,162,166
Otomatik Elektrikli
SE EV400 AWD Otomatik
Hızlanma 4,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 696 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.2 L 100 km'de
Motor Gücü 400 hp
Bagaj Hacmi 656 L
Otomatik Elektrikli
HSE EV400 AWD Otomatik
Hızlanma 4,8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 696 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.2 L 100 km'de
Motor Gücü 400 hp
Bagaj Hacmi 656 L
ücretsiz teklif al

galeri

I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE I-PACE
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. I-PACE hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Jaguar I-PACE. En dolu paketinin fiyatı HSE EV400 AWD Otomatik – ₺5,162,166 ve en boş paketi ise SE EV400 AWD Otomatik -₺4,658,762’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    SE EV400 AWD Otomatik ₺4,658,762
    HSE EV400 AWD Otomatik ₺5,162,166

1. Yakıt Tüketimi

Jaguar I-PACE 100 kilometrede ortalama 21.2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Jaguar I-PACE 656 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Jaguar I-PACE Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Jaguar I-PACE modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Jaguar I-PACE sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Jaguar I-PACE modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Jaguar I-PACE sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Jaguar I-PACE Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. I-PACE hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jaguar I-PACE

Jaguar I-Pace, oldukça dinamik ve yenilikçi bir tasarıma sahip olmaktadır. Model, aerodinamik açısından oldukça gelişkin bir sisteme sahip olmaktadır. Modelin oldukça belirgin olan ön tekerlek davlumbazları , arka difüzör ile de desteklenmektedir. Bu sayede ise, aracın ideal menzil ve dengesi sağlanmış olacaktır. Modelin dış tasarımında var olan güçlü ızgara, içe doğru eğimli bir şekle sahiptir. Ve böylece hava, motor kapağı hava girişine ordanda maksimum verimlilik sağlamak adına eğim verilmiş tavan çizgisi üzerinden dışarı çıkarak sürtünmeyi azaltacaktır. Jaguar I-Pace, geceleri hem sizin görüşünüzü arttıracak hem de otomobilin görünürlüğünü arttıracaktır. Model, birçok tavan seçeneğini de bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca; 18, 20, 22 inç boyutlarında jant seçenekleri de otomobilde bulunmaktadır.

Model iç tasarımı açısından değerlendirildiğinde, konforlu olma özelliği ile fark yaratmaktadır. Spor koltuklara sahip olan model, koltukları çeşitli renk ve malzemelerde sunulmaktadır. Koltuklar daha fazla konfor için ısıtma ve soğutma özelliğine de sahip olmaktadır. Model iç mekanda huzuru sağlamak adına, motor muhafazı ile sesi azaltmaktadır. Ayrıca, dış tasarımı ile rüzgar görültüsünün de önüne geçilmektedir. Jaguar I-Pace modeli güvenlik açısından, birçok yenilikçi teknolojiyi bünyesinde bulundurmaktadır.  Modelde bulunan acil durum freni, kamera ve radar yolu ile yayalar ve diğer hareketli nesnelere çarpmanızı engelleyecektır. Önden çarpışma durumu algılanırsa, sistem sesli ve görüntülü uyarı verecektir. Eğer hala bir değişiklik olmazsa sistem, freni devreye sokacaktır. Modelde bulunan sürücü takip monitörü; direksiyon,fren ve gaz pedalları faaliyetlerini kolayca izlemenize imkan vermektedir. Bu monitör sayesinde kendinizi yorgun hissetmeniz durumunda otomobil mola uyarısı verecektir. Geri görüş kamerası sayesinde ise, geriye manevralar oldukça kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Arka trafik monitörü ile ise, park yerinden çıkış esnasında hiçbir sorun çıkmayacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jaguar I-Pace ve Jaguar modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement