sıfır km hyundai bayon

1 araç listelendi
sırala:
Bayon
5 versiyon ₺1,060,000 - ₺1,260,000

HYUNDAI

Hyundai Güney Kore menşeili bir şirkettir. Günümüzde dünyanın dört bir yanında satışı yapılan şirketin kullanıcı sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Firma otomobil ve suv konusunda kendine özgü tasarımlarıyla adından söz ettirmektedir. Hyundai mühendisleri ve tasarımcılarının ortak çalışmasının eseri olan araçlar sportif görüntüyü günlük kullanımla birleştirmeyi başardığı gibi aerodinamik yapısı ile de aracın performansını arttırmaktadır. Aerodinamik yapı kullanımı yakıt verimliliği konusunda çığır açmaktadır. Rahatlığı sonuna kadar yaşatan iç tasarımı ön konsolda görüntü kirliliği oluşturmayan “Yüzen Ekran” ile buluşunca konforun doruk noktalarını yaşatmayı vaat ediyor. Aerodinamik yapı ve konforlu iç tasarım benzersiz sürüş deneyimi ile buluşunca ortaya Hyundai kalitesi ortaya çıkmaktaadır.

HYUNDAI KONA

Hyundai Kona, hayatı dilediği gibi yaşayanların tercihi olmaktadır. SUV ailesinden olan model, teknolojik donanımlar ve sağlam gövde yapısını buluşturmuştur. Hyundai Kona, size detayları dilediğiniz gibi yorumlayabilme şansı da sunmaktadır. Model, göz hizası gösterge ile geliştirilmiş yeni ekranda;  hız, kör nokta uyarısı, navigasyon komutlarını size göstererek sürüş güvenliğini sağlamaktadır. Birçok renk seçeneğini bünyesinde barındıran Hyundai Kona, 16 alaşım jantlara sahiptir.

Hyundai modeli iç tasarımında tamamen konforunuz odağında çalışmalar yaparak bu şekilde tasarlanmıştır. Detaylar üzerinde bu kadar titizlikle durması Kona Modeli'ni, diğer SUV modellerinden ayırmaktadır. İç mekanda renk seçeneği de size bırakılmıştır. Zevkiniz doğrultusunda, limon yeşili ya da kırmızı rengini seçme şansınız bulunmaktadır. Sıradanlıktan uzak, eşsiz bir tasarımı size sunan model, yüksek kaliteli malzemeleri ile de konforunuzu düşünmektedir.

HYUNDAI TUCSON

Yenilenen Hyundai Tucson, şıklık ve konforu bir araya getirerek eşsiz bir modeli sizlere sunmuştur. Yenilenen ön konsol tasarımı ve iç mekan tasarımı, otomobilin yenilenen unsurları arasında en dikkat çekenleri olmaktadır. Yenilenen model size, iç mekan tasarımı için 3 farklı renk tonunda deri döşeme ve iki farklı kumaş döşeme sunmaktadır.

Hyundai Tucson, yeniliği sadece dış tasarımda yapmamıştır, aynı zamanda iyileştirilmiş sürtünme katsayısı sunacak şekilde de değişiklikler yapmıştır. Model; ön tampon rüzgarlığı, A-sütunun azaltılan eğimi, arka rüzgarlık köşelikleri ve gövde altının hava akışı optimizasyonu için de çalışmalar yaparak, iyileştirmelerde bulunmuştur. 8 renk seçeneğini sizlere sunan model, 17 alaşım jantlara sahip olmaktadır. FULL-LED ön farlar ile sağlam olan yapısını güçlendiren model, yalın hale getirilen arka far grubu ile de güçlü yapısını desteklemiştir.

Advertisement