sıfır km fiat

2 araç listelendi
sırala:
Egea Cross
9 versiyon ₺1,032,900 - ₺1,496,900
500X
Fiat 500X
renk
2 versiyon ₺1,517,900 - ₺1,567,900

FIAT

Geleceği tasarlama sözünü kendine ilke edinmiş Fiat 1899 yılında otomobil sektörüne giriş yapmıştır. İlerleme, inovasyon ve gelecek fikirlerine sahip tasarımcıları her gün yeni tasarımlarla kullanıcı beklentilerinin üzerine çıkmayı başarmaktadır. Fiat dünya üzerinde 7 fabrikası ve 50000’den fazla çalışanıyla piyasadaki büyük şirketlerden biridir.

Torino’da kurulan Fiat eski konforunu yeni teknolojilerle harmanlayıp ortaya günlük kullanımı keyif veren araçlar üretmektedir.

Geleneksel motorları geliştirip sessizleştirmeyi başaran Fiat gücü de ihmal etmemiştir. Avrupa standartlarında motorları güçlü olmasının yanında ekonomik olması Fiat’ı rakiplerinin yanında avantajlı kılmaktadır. Geniş imkanlar sunan motorunu yeni nesil teknoloji ile süsleyen Fiat araçlarında güvenliği de göz ardı etmemektedir. Trafik işaretlerini okuma, akıllı hız sabitleme, şerit takip sistemi, adaptif hız sabitleme, acil durum otonom fren sistemi, kör nokta uyarı sistemi, trafik uyarı sistemi gibi üstün teknolojiyi araçlarına entegre eden Fiat uygun fiyatlara bu imkanları kullanıcılara sunuyor. Uconnect sistemi ile telefonunuzu araçlara bağlanılabilir multimedya özelliklerinden faydalanabilirsin.

Fiat 500X

Fiat 500x, SUV ailesinin bir üyesidir. Fiat 500X, her türlü hava koşulu ve yol durumuna uyum sağlayarak sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Tamamen sürücü odaklı tasarlanmış ve üretilmiş olan Fiat 500X, ön konsolundaki fonksiyonlar ile tercih edilme sebebi olmaktadır. Fiat 500X SUV tipi bir araç olmasına rağmen sportif bir görünüşe ve sportif direksiyon tasarımına sahiptir. Fiat 500X elektrikli park frenine, hız sabitleme ve sınırlama sistemine, kalorifer sistemi için elektrikli ek ısıtıcıya, direksiyon yükseklik ve derinlik ayarına, asimetrik katlanabilen arka koltuklara, katlanabilir ön yolcu koltuğuna ve Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemine sahiptir.

Araçbul.com, Fiat 500X fiyatları ve daha birçok fiyat listesini bünyesinde barındırmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement