sıfır km citroën

4 araç listelendi
sırala:
C5 Aircross
3 versiyon ₺1,840,000 - ₺1,990,000
C4 X
3 versiyon ₺1,447,000 - ₺1,660,000
C4
3 versiyon ₺1,432,000 - ₺1,645,000
C3 Aircross
2 versiyon ₺1,259,000 - ₺1,389,000

CITROEN

Global anlamda birçok yeniliğin öncüsü olan Citroen, 1919 yılında kurulan bir markadır. Marka kurucusu aynı zamanda isim sahibi olan, André Citroën'dir.

Markanın kurucusu André Citroën, 30yaşlarının başlarında aslında dişli takımı üretimi için şirketini kurmuştur. Bu amaç, onun otomotiv sektöründe bir dev olmasının ilk adımıdır. Citroen markasının temelleri bu şekilde atılmış olup, Citroen markasının akılda kalan amblemi de ”double chevron” logosudur. Türkçe ''Rütbe'' anlamına gelen sembolün , Citroën tarafından bulunan üçgen dişli sisteme ait olduğu da belirtelim.

Citroen markasının 1919 yılında ilk otomobili olan, 10 HP A Type Torpedo isimli modeli satışa çıkarılmıştı. A Type, aynı zamanda Avrupa'nın ilk seri üretim otomobili olma özelliğini de taşıyan bir modeldir. Bununla beraber, Citroen markasının hızlı ilerlemesi de başlamıştır. 1924 yılına gelindiğinde, B serisinin üretimine başlanmıştır. Seri içerisinde dünyanın ilk çelik karoserli otomobiline de yer verilmiştir. Başarı ivmesini hızla arttıran Citroen, 1933 yılında uzun mesafe dünya rekorunu kırarak, bir ilke daha adını yazdırmış oldu. 1938 yılında ise Citroen, C serisi ile bir ilke daha imza attı. Hydropnömatik süspansiyonlu otomobili ''La 15 Six''’i piyasaya sürdü.  Başarıları ve ilkleri bitmeyen marka, 1994 yılında, yakıt ekonomisinde bir rekora imza atarak tarihe kazınmıştır.

2008 yılında da yılın ticari araç ödülünü alan Citroen, kurulduğundan bu zamana kadar otomotiv sektörüne birçok yenilik kazandırmayı başarmıştır.

Bugüne kadar birçok ilke imza atan ve otomobil tutkunlarını peşinden sürükleyen Citroen modelleri sitemizden bulablirsiniz.

CITROEN C3 AIRCROSS

SUV atılımı ile üretilmiş ve geliştirilmiş olan yeni Citroen C3 Aircross, geniş ve ultra modüler oturma alanı ile konforlu bir yolculuk sunuyor. Sağlam ve koruyucu tasarımı ile de güvenliğinizi sağlıyor.

Citroen C3 Aircross, rakibi ya da eşi olmayan bir atılımı gerçekleştirmiştir. Bu sınıfının en iyilerinin arasına girmeyi başaran kompakt SUV, sizin ve sevdiklerinizin hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızda olmak için tasarlanmış ve üretilmiştir.Model, C-Aircross konsept otomobilinden izler taşımaktadır. Bu model ile, Citroen otomobillerinin genel özelliği güç ve sağlamlık, SUV ailesinin özelliklerinde konfor ile birleşerek mükemmel bir uyum yakalamıştır.

CITROEN C5 AIRCROSS

CITROEN, özgün tasarımı ve dinamik yapısıyla gerçek bir SUV olan Citroen C5 Aircross SUV modelini tanıtıyor. Tasarım detayları ve zengin kişiselleştirme çözümleri ile gerçek bir Citroën olan C5 Aircross SUV, segmentinin en konforlu ve çok yönlü modellerinden biri.

Citroën C5 Aircross SUV mdoeli heybetli dizaynı ile dinamik bir karakter ortaya koyması da dikkat çekiyor. İkonik Airbump® gibi özgün uygulamalarla hareketlendirilen akıcı tasarım çizgileri ve çift renkli tavan barları ile SUV segmentine tamamen yeni bir soluk getiriyor diyebiliriz.

Sitemiz sizlere en uygun otomobillerden oluşan, Citroen fiyat listesini sunuyor. Ayrıca yine sitemiz aracılığı ile bu fiyat ve özellikleri karşılaştırabilir ve seçiminizi buna göre şekillendirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Advertisement