sıfır km audi q5

2 araç listelendi
sırala:
Q5 Sportback
4 versiyon ₺4,994,063 - ₺5,443,463
Q5
Audi Q5
renk
4 versiyon ₺4,782,563 - ₺5,621,963

AUDİ

Alman dinamizmine sahip otomotiv devi kullanıcıya bir araçtan daha fazlasını vadediyor.Audi Volkswagen grubuna bağlı bir markadır.  Kurucusu August Horch olan marka, ilk aracını 1901 tarihinde üretime başlamıştır. Ortaklıklarla faaliyetine devam eden Audi, 1910 yılında anlaşmazlıklar yüzünden ortaklıktan ayrılmış, ve Audi Markası'nı Horch yönetmeye başlamıştır. 1932 yılında ise DKW ve Wanderer şirketleri ile güçlerini de birleştirmiştir. Bu birleşme ile AUDİ Union oluşmuş ve oluşan markanın logosu olarak da bu 4 şirketi temsilen, 4 halka kullanılmıştır.

1965 yılında bir atılımla, 72 beygirlik sedanını piyasaya sürmüş ve 1970 yılında ise en büyük motorsiklet firması olan NSU ile bir ortaklığa imza attı. 1980 yılına gelindiğinde, Audi yüksek düzeyde bir turbo araç üretti ve piyasaya merhaba dedi. Quattro ismi verilen araç teknoloji anlamında bir zirve bir araç olarak karşımıza çıkmıştır. 2000 yıllarına gelindiğinde ise, AUDİ pazarda öneme sahip bir araç olmayı başarmıştır.

2001 yılında ise Audi quattro modelleri Audi toplam üretiminin yüzde 30'una ulaşmış durumda bir modeldir. Audi, şuana kadar seksenden fazla modeli ve kullandığı quattro teknolojisi ile dünyanın en saygın markaları arasında yer almaktadır. Bugüne geldiğimizde ise Audi markasının geleceğe yön vereceğini söyleyebiliriz.

AUDİ Q2

Asistan sistemler açısından oldukça zengin olan model, programlanabilir hız limitörüne sahiptir.

Audi Markası'nın modelleri arasında olan Q2, yenilikçi ve oldukça sportif bir tasarıma sahiptir. Model, SUV ailesinin bir üyesi olmasının getirdiği bir ekstra konforu da bünyesinde barındırmaktadır. 2020 Audi Q2, her hava ve yol koşuluna uyum sağlayarak, uzun ve keyifli yolculuklarınızda sizi ve sevdiklerinizi yarı yolda bırakmıyor.

Audi Q2 ayrıca yardımcı asistanlar açısından da oldukça zengindir. Model; akustik ön - arka park mesafe kontrol sistemi, arka park sensörü, geri görüş kamerası, hız sabitleme sistemi, yokuş destek asistanı ve park asistanı gibi donanım ve fonksiyonları bünyesinde barındırma özelliğine sahiptir.

AUDİ Q5

Audi Q5, her türlü arazide sizi yarıyolda bırakmayacaktır.

Audi Q5, dinamik , şık ve konforu bir araya getiren tasarımı ile otomobil severlerin gözdesi haline gelmektedir. Modelin güçlü bir çekiş sistemi bulunmaktadır. Öncü teknolojisi ile  Audi Q5, birçok fonksiyonu size sunmaktadır.

Audi Q5, konforunuzu da sahip olduğu bütün detaylar ile desteklemektedir. Sıcak ve soğuk konforlu havalandırmaya, kişisel olarak ayarlanabilen koltuklara sahiptir.

AUDİ Q7

Audi Q7, Şeritten ayrılma uyarı sistemiyle güvenliği şansa bırakmayacaktır.

Audi markasının oldukça kaslı bir yapıya sahip olan modeli Audi Q7, buna rağmen oldukça hafiftir. Bu sayede çevik olma özelliğini de bünyesinde barındıran Q7, 3.0 TDI motora sahiptir. 2020 Audi Q7, 0'dan 100 km/s'e 6,3 saniyede çıkma gibi oldukça mükemmel bir gücü size sunmaktadır.

Audi Q7 modelinde seçebileceğiniz opsiyonel destek sistemleri de mevcuttur. Bunlara; geri görüş kamerası, hız sabitleme sistemi, yokuş destek asistanı, şeritten ayrılma uyarı sistemi ve şerit değiştirme yardımcısı örnek olarak verilebilir.

AUDİ Q8

2021 Audi Q8, size bir otomobilden daha fazlasını vaad etmektedir. Sizlere daha fazla mekan sunarken aynı zamanda, şıklık ve konforu da sunarak ayrıcalık yaratmaktadır. Audi Yeni Q8, size kendi kişisel alanınızı oluşturabileceğiniz bir otomobilin kapıları açmaktadır.

Audi Q8, asistan sistemler açısından da oldukça gelişkindir. Bunlara da; 360 derece kamera sistemi , geri görüş kamerası, şerit değiştirme asistanı, araçtan iniş uyarısı ve arka çapraz trafik asistanı örnek verilmektedir.

Advertisement