satılık ikinci el volvo

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

VOLVO

1915 yılında Svenska Kullagerfagriken AB üretim şirketinin bir alt firması olarak, İsveç Ülkesi'nde kurulmuştur. Volvo markası her ne kadar 1915 yılında kurulmuş olsa da, günümüzde bu markanın kuruluş tarihi ''Volvo ÖV4'' modelinin üretildiği 1927 yılı olarak kabul edilmektedir. Model ''Volvo ÖV4'' yerine ''Jakob'' ismi ile tanınmıştır. İlk başlarda asıl üretim düşüncesi kamyon ve tır olan Volvo, 1928 yılında ''Series 1'' adıyla ilk kamyon modelini üretip piyasaya sürmüştür. Bu ''Series 1'' isimli kamyon modeli beklenildiğinden daha fazla üne kavuşan Volvo, 1934 yılında ise ''B1'' adı ile ilk otobüslerini üretmişlerdir. Yani Volvo kurulduğu yıllarda, kamyon,tır veya otobüs gibi ağır vasıta araçları ile istenilen üne kavuşurken, binek otomobillerde aynı başarıyı yakalayamamıştır. Volvo, 1940'lı yıllara gelindiğinde ise uçak motoru dahi üretmeye başlamıştır. Volvo günümüzde, üst düzey güvenlik önemleri ve teknolojik ekipmanlarla isminden  sıkça bahsettirmektedir. Ve oldukça tercih edilmektedir. 1958 yıldında, Volvo mühendislerinden olan Nils Bohlin'in üretmiş olduğu 3 noktalı emniyet kemerini veya arkaya dönük çocuk koltuğunuda ilk Volvo Markası üretmiştir. Volvo, logosunda bulunan demir sağlamlığı simgelemektedir. Bu marka temellerini sağlamlık ve güvenlik üzerine kurarak ilerleyişini sürdürmektedir.

Güvenliğinizi her alanda koruyan ikinci el Volvo modellerini sitemiz Araçbul.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ikinci el Volvo fiyat lisetesini de sizler için özenle hazırlayıp sunmaktayız. Yine aracbul.com'da tüm ikinci el arabalar da seni bekliyor.

VOLVO V90

İşlevsellik ve zarafeti bir araya getiren Volvo V90, beş kişilik bir modeldir. Büyük ve geniş koltuklarla, siz ve sevdiklerinize en yüksek konforu sağlamaktadır. Hem güce hem de doğaya karşı sorumluluğa uyum sağlayan Volvo, düşük karbondioksit oranına sahiptir. Ayrıca verimli yakıt tüketimi ile de bütçenize de dost bir otomobil olacaktır. Ayrıca otomobilinizi kişiselleştirip, kendi aksesuarlarınızla donatmanız da mümkün olacaktır.

VOLVO V60

Her anlamda hayatınızı kolaylaştıran ''Hatchback'' modellerdendir.

VOLVO S60

Dinamik bir Sedan olma özelliği taşıyan Volvo S60, beş kişilik bir otomobildir. Yüksek verim ve eşsiz bir sürüş deneyimi sağlayan model, büyük bir eşya alanı ile de uzun yolculukları keyifli hale getiriyor. Ayrıca aracbul.com üzerinden ikinci el Volvo S60 ilanlarına da dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

VOLVO S90

Volvo S90, arka koltuklarını keyifli bir şekilde dizayn etmiştir. Bu size kondorlu bir yolculuk sağlayacaktır.

 

Advertisement