Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Subaru

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
SeriModelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

SUBARU

Toyota Markası ile ortak çalışan Subaru bir Japon firmasıdır ve yıllardan beri yarış otomobil deyince akla ilk gelen markalar arasında yerini alır. Subaru markasına tarihsel açıdan baktığımızda, 1953 yılına dayanan bir geçmişi olduğunu söyleyebiliriz. Markanın kurucusu, Fuji Heavy Industries şirketidir.

Günümüzde Subaru'nun ana firması durumunda olan Fuji Heavy, Toyota ile yakı ilişkiler içindedir. Bu yüzdendir ki, Subaru ile kardeş konumunda yer alır. Şuanda Toyota, Fuji Heavy'nin %16,5'lik hissesini elinde bulundurmaktadır.  Subaru Markası'nın kurucusu ise, Kenji Kita'dır. Subaru Markası'nın logosunda bir Japon yıldızı yer alır. Öyle ki Subaru'nun kelime anlamı da Japonca'da, Ülker Yıldız Kümesidir.

Bunun dışında Subaru markasının logosunda bulunan 6 yıldız, 6 Japon araba üreticisinin birleşmesi üzerine, bu 6 Japon araba üreticisini temsil eder. Subaru markası otomobilleri çevreci olma özelliği ile bilinir. Dünya çapında oldukça tercih edilen marka, Türkiye'de de otomobil severlerin gözdeleri arasındadır.

Markanın tercih edilmesinde, güvenliğe önem vermesi, kaliteli malzemeler kullanması ve bütçe dostu olması önemli kriterler arasındadır. Bunun dışında marka birçok yeniliğe imza atması ile de otomobil dünyasında kritik bir noktada durmaktadır. Örnek vermek gerekirse, dört çeker otomobili  ilk kez 1954 yılında üreten Subaru, 1966 yılında da Boxer motor teknolojisini geliştirdi.

Günümüzde tercih edilen markalar arasında üst sıralarda yer alan Subaru modellerine ve Subaru kampanyalarına ve İkinci el Subaru modellerine araçbul.com aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Subaru fiyat listesini de bünyesinde bulunduran sitemiz, bu sayede sizlere fiyatları ve modelleri kıyaslama olanağı vererek, en doğru ve size en uygun modeli bulmanıza yardımcı olmaktadır. Eee hadi binlerce ikinci el arabalar araçbul'da seni bekliyor.

SUBARU BRZ

Subaru BRZ, tamamen sürüşün keyifli bir hale gelmesi için tasarlanmış ve üretilmiş bir modeldir. Model yeni nesil, Boxer motoruna sahip olmaktadır. Bu sayede, otomobilin hassasiyeti artmaktadır. İkinci el Subaru BRZ ilanlarına aracbul.com üzerinden erişebilirsiniz.