Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Peugeot 508

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

PEUGEOT 508

İkinci el Peugeot 508 modeli sahip olduğu özellikler ve sınıfının dengelerini değiştiren dinamizmi ile ayrıca uzunluğu ve tavan yüksekliği azaltılan Peugeot 508 modeli artan genişliğin de etkisi ile daha olgun ve dinamik bir görünüm sunuyor. 508 modeli daha keskin çizgilere sahip dış tasarımı ile daha güçlü bir duruş yer alıyor. Modelin ayrıntıları büyük bir titizlikle ele alınan iç mekanı, ikonik Peugeot i-Cockpit gelişimini bizlere gösteriyor. Modelde mükemmel yol tutuş özellikleri, yüksek verimlilik seviyesine sahip motorları, sayısız teknolojik donanım ve ileri seviye kalite özellikleri ile Peugeot 508, D segmentinin standartları yeniden belirleniyor ve markanın sınıf atlama stratejisi de bu şekilde destekleniyor.

Son 10 yıl kıyas alındığı zaman düşüş gösteren geleneksel D sedan satışları, Avrupa pazarında son dört yıldır mevcut seviyesini korumayı başarmış durumda. Tüketim alışkanlıklarındaki değişim ve özellikle tasarımsal heyecan beklentisi, müşterilerin SUV segmentine kaymasına sebep olmakla beraber büyük hacimli sedan otomobillerin hayatta kalması için daha fazla kullanım özellikleri ve özgün bir tasarım sunması gerekiyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Peugeot 508 tasarımcıları,  alışagelmiş geleneksel bagaj kapağına sahip dört kapılı sedan bir model yerine beş kapılı “fastback” gövde tipine sahip bir coupe-sedan formu tercih edilecek gibi görünüyor.

Peugeot 508 modeli ilk bakıldığı zaman enerjik ve etkileyici bir görünümü ile dikkat çekiyor. Coupe tarzında aerodinamik çizgilere sahip olan model, 1,40 metrelik bir boyutla daha alçak bir siluet çizgiler sergiliyor. Modelin ön bölümü, agresif ve dinamik tasarım detayları ile dikkat çekiyor. Markanın imzası niteliğinde olan merkezi ‘Aslan’ logosuna sahip heybetli ve gösterişli ön ızgara ve tam LED ön farlar çevrelese de markanın en güncel konsept otomobili Peugeot Instinct modelinden esinlenilen Peugeot 508 modeli ince ve keskin bir ifadeye sahip ön far gibi tasarım detayları ile aynı zamanda Peugeot 504 ve 504 coupe modellerini de birazcık olsun bizlere hatırlatıyor. Dikey konumlu LED gündüz farları özgün bir kimlik kazandırırken, keskin hatlar ve geniş hava girişleri dinamik olduğu kadar sizlere agresif bir görünümü sunuyor.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden birçok modelin özelliğini bünyesinde bulunmaktadır. Size sunulan model ve fiyat bilgileri içerisinden, istediğiniz bilgilere ulaşabilir ve tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan ikinci el Peugeot 508 ve ikinci el Peugeot 508 modeli dahil olmak üzere, birçok seçenek sitemiz içerisinde mevcuttur. Ayrıca sahibinden Peugeot modellerine de dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.