satılık ikinci el mercedes - benz

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

MERCEDES BENZ

Tarihi 1897 yılına dayanan Mercedes Benz markasının en önemli özelliği olan içten yanmalı motorun atası olarak kabul edilmesidir. O dönemlerde Avusturya-Nice Başkonsolos'u Emil Jellinek, Daimler fabrikasına bir ziyarette bulunur ve bir otomobil satın alır. Satın aldığı otomobili oldukça beğenen Emil Jellinek, 2 yıl sonra tekrar fabrikaya giderek bir otomobil daha almıştır. Aldığı bu otomobil o dönemde yarış otomobili olarak kabul edilen, 23 beygir gücünde bir otomobil satın alır. Bu satın aldığı otomobile kızının adını verir ve katıldığı bir araba yarışını birincilik ile kazanır. Kızının ismi ise ''Mercedes''tir. Bu yarışdan sonra Daimler'e 36 adet otomobil siparişi veren Jallinek'in tek şartı ise otomobillere ''Mercedes'' isminin verilmesiydi. Başarılı bir şekilde ticaret gerçekleştiren Jallinek, 1899-1901 yılları arasında bütün otomobilleri satar ve bunun saonucunda da Daimler, Jellinek ile anlaşarak otomobillere ''Mercedes'' ismini vermeyi kabul eder. Zarafet ve mars gezegeni anlamına gelen bu isim latin ülkelerde oldukça sık kullanılmaktadır. Bunun üzerine 1926 yılında, Emil Jellinek ve Daimler ortaklığa imza atarlar. Ve bu ortaklıktan sonra başarılara beraber imza atarlar. Markanın kurucularından olan Karl Benz, fabrikasının ilk kuruluş zamanlarında başına bir yıldız astı ve 'bu yıldız gücü ve asaleti temsil ediyor'' dedi. Daimlerin amblemi ise yuvarlak içinde Mercedes yazısıydı. Bu iki logo zamanla birleşerek günümüzdeki Mercedes amblemi yaratılmış oldu. Yani yuvarlak içerisinde, gücü ve asaleti simgeleyen yıldızın olması. Günümüzde ise  Mercedes-Benz, dünyanın heryerinde bilinen kaliteli bir marka olma özelliğini taşımaktadı.

Sitemiz içerisinde bulunan ikinci el Mercedes Benz modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ikinci el Mercedes Benz fiyat listesini de sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

MERCEDES COUPE

Mercedes Coupe, AMG tasarım konsepti ile tasarlanmıştır. Sahip olduğu Dynamic body control, energızıng konfor paketi ile size konforlu ve keyifli yolculuklar sunar.

Coupe serisinde; E-Serisi Coupe, CLS, S-Serisi Coupe, GLC Coupe ve GLE Coupe modelleri de bulunmaktadır.

C-SERİSİ

Mercedes C Serisi, sahip olduğu arka koltuk güvenlik paketi, adaptif uzun far yardımcısı, sürüş yardım paketi, 360 derece kameralı fark peketi ve PRE-SAFE güvenlik sistemi ile, sizin ve sevdiklerinizin güvvenliğini bütün detaylardan önce tutar. Peki ya sitemiz üzerinden ikinci el Mercedes C Serisi ilanlarına ve diğer tüm ikinci el arabalarını inceledin mi?

E-SERİSİ

Mercedes-Benz E Serisi, akıllı sürüş desteği ile her türlü yolda konfor ve keyifinizi düşünmektedir.

Mercedes-Benz Sedan Modellerinden olan C ve E Serisi'ne ek olarak, S serisi ve Mercedes-Mayback S-Serisi de sedan modellerdendir.

A-SERİSİ

Mercedes A-Serisi, sahip olduğu, tamamen olan LINGUATRONIC sesli komut sistemi sayesinde sizi duyar anlar ve cevap verir.Dokunmatik ekran ve direksiyon, tek bir hareketle size göre ayarlanır.

B SERİSİ

Mercedes B Serisi, eşi benzeri olmayan bir yük bölümüne sahiptir ve EASY-VARIO-PLUS kabin değişkenlik sistemi ile yük bölümü daha da genişletilebilir.

Kompakt olan modellerden olan, A serisi ve B serisinden başka, CLA ve GLA modelleri de kompakt modeller arasındadır.