Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Mazda 6

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

MAZDA 6

Mazda 6, sedan sınııfın en gelişmiş teknolojileri ile donanımlandırılmış, yepyeni bir dış görünüşe sahip olan bir modeldir. Mazda 6, ister günlük yaşantınızda ister iş yolculuklarınızda sizin yanınızda olmaya adaydır. Model fazlasıyla dinamik ve atletik bir görüntüye sahip olması bakımından girdiği her ortamda gözleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Özgüven sahibi tasarımı bu sözleri kanıtlar niteliktedir. Takumi - Nuri ustalığı üstün boya teknolojisi modelin dış yüzeyinde kullanılmıştır. Bu ustalığın hedeflediği sonuç ise, otomobilin elde boyanmış gibi bir hava vermesidir. Bu yöntem ile boyanmış iki rengi bulunan Mazda 6 modelinin, kristal ateş kırmızısı ve çelik grisi sizi beklemektedir.

Mazda 6 modeli, eşsiz ve mükemmel bir sürüş deneyimini sizlerle buluşturmakta. Modelin yüksekseltilmiş iç tasarıma sahip olması, aracın oldukça konforlu bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Mazda 6, eşsiz iç tasarımı sayesinde, hem size hem de yanınızdaki yolcularınıza oldukça şık ve mükemmel işçiliği bir araya getirmektedir. Model de üstün teknoloji LED gündüz farları, LED arka farları ve şık görüntüyü destekleyen 19'' alaşım jantlar bulunmaktadır. Ayrıca birçok yenilikçi teknolojik sistemleri sizlerle buluşturmayı hedeflemektedir. tasarımına eklenen aktif sürüş ekranı, uyumlu mobil cihazınız içik her türlü bağlantı seçeneği eklenmiştir. Bu sayede; aramalarınızı kolayca yapabilir, mesajlarınıza hiç yorulmadan erişim sağlayabilirsiniz. Modelde kullanılan yeniliklere örnek olarak, HMI kumandasının eklenmesidir. Bu kumanda sayesinde, yolculuk sırasında dikkatiniz dağılmadan, multimedya seçeneklerini kontrol etme şansını sizlere sunmaktadır. Ayrıca akıllı ses komutları ile radyo istasyonları arası dilediğiniz şekilde gezinti yapma gibi bir özelliği de mevcuttur. Konforunuzu her detayın üstünde tutan model, elektrikli koltuk ayarları ile ön kotukları rahatınıza göre ayarlama şansına sahip olmaktasınız. Ayrıca, sürücü koltuğunda bulunan hafıza özelliği rahat olduğunuz pozisyonu hafızasına kaydedecek, sizde sürekli ayarlamak zorunda kalmayacaksınız. Mazda6 modeli, size sunulan bu kadar incelik ve şıklığın yanı sıra, çevre dostu bir motorda sunmaktadır. Daha temiz emisyonların olması adına, yüksek sıkıştırma oranlı bir motara sahiptir.

Sitemiz üzerinden ikinci el Mazda 6 modeline ve ikinci el Mazda 6 fiyatına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sahibinden Mazda ilanlarına da araçbul.com üzerinden erişebilirsiniz.