ikinci el satılık Maserati

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

MASERATİ

Maserati; hızı, konforu ve zerafeti bir araya getirme amacı ile yola koyulan bir markadır. Markanın kurucusu bir yarışçıdır. Kurucu Alfieri Maserati, aynı zamanda bir mühendistir. Alfieri Maserati, Birinci Dünya Savaşı sebebi ile metal sanayinin zirve yaptığı bir dönemde otomobil üretmeye başlayan bir marka olmuştur. Birinci Dünya Savaşı döneminde, küçük kardeşleri ile birlikte buji, balata ve latik gibi yan ürünler üreten Maserati, içinde bulunduğu döneminde etkisi ile askeri araç üretimine girmiştir. Bununla birlikte marka, her geçen büyüyerek, ivmesini arttırmıştır. Bir dönem sonra, iflasın eşiğine gelen marka, 1968 yılında Citroen Markası tarafından satın alınmıştır.O döneme kadar spor otomobiller üreterek yoluna devam eden marka, bu satın alım ile birliktr marka, 1969 yılında Maserati Indy ve 1971 yılında Maserati Bora piyasaya sürmüştür.  1972 yılında ise  Maserati Merak pazara sunuldu ve bu otomobiller, otomotiv dünyası için birçok ilki bünyesinde bulundurmuştur. 1977 yılına gelindiğinde Fiat, yüzde ellisinin sahibi olduğu markayı Ferrari'ye devretmiş ve Maserati'nin yükselişi de bununla birlikte başlamıştır. Otomobil dünyasında önemli bir yerde duran marka, lüks otomobil üretiminde de üst sıralardadır.

İkinci el Maserati otomobillere ve ikinci el Maserati fiyat listesine, araçbul.com aracılığı ile ulaşabilir ve size en uygun araçlara en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

MASERATİ GHİBLİ

Sizin için konfor, şıklık ve hızı bir araya getiren Maserati Ghibli, sizin konforunuz için   12 yönlü ayarlanabilir hafızalı koltukları bünyesinde bulunmaktadır.Ayrıca model, geçmişin ruhunu da taşımaktadır. 1920 yılında, Mario Maserati tarafından tasarlanan mavi renkte eklentileri günümüze taşımaktadır. Aracbul.com üzerinden ikinci el Maserati Ghibli ilanlarına erişebilirsiniz.

MASERATİ QUATTROPORTE

Maserati Quattroporte, seçkin bir sürücü grubunun ihtiyacını karşılamıştır.  Marka'nın tarihini kucaklayan bir tasarıma ve donanıma sahip olan model, grand touring mirasına da sahip çıkmaktadır. Uzun aks mesafesi ile de size ve sevdiklerinize uzun yolculuklar için konforlu bir alan sağlamaktadır.

MASERATİ GRANTURİSMO

Maserati Granturismo, tüm zamanların en stil sahibi coupe modeli olmaya adaydır.  Model sürüş sırasında oluşacak olan hava girdaplarını en aza indirmektedir. Yüksek teknolojili donanımları bünyesinde bulunduran model ayrıca, Maserati Stabilite Programı (MSP)ve çok etkili Brembo frenlerine de sahiptir.

Bunların dışında araçbul.com'dan ikinci el arabaları dilediğiniz gibi inceleyerek muadilleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement