satılık ikinci el lexus

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

LEXUS

1989 yılında Toyota tarafından kurulan Lexus da bir Japon markasıdır. Bu marka üst sınıf otomobiller üreten bir marka özelliği taşımaktadır. Lüks olması veya kaliteli malzeme ile sağlamlık vaad etmesi ile kendine doğrudan bir pazar oluşturma şansı yakalamıştır. Kurulduğu yıllarda Japonya da satışı olan Lexus markası daha sonralarda dünya pazarına açılmıştır ve özellikle ABD'de yoğun ilgi görmüştür. Lüks,kaliteli ve pahalı olduğu için en uygun pazar ABD'de bulunmaktadır. Lexus, kendi lüks otomobillerinden ve Formula 1 araçlarından esinlenerek tasarladığı ve ürettiği otomobillerin ilkini 1989 yılında piyasaya sürmüştür. Üretmiş olduğu bu aracın adı ise ''Lexus'' olmuştur. Günümüzde Lexus'un sahibi hala Toyata'dır ve başarıları devam etmektedir. Fakat Lexus hala 28 yıl önceki gibi sadece Toyata'nın desteğini almaktadır. Yönetim kadrosu kendi yöneticilerinden oluşmaktadır. ABD,Latin Amerika , Avrupa ve Asya'yı da kapsayan geniş bir pazara sahip olan Nexus, hala lüks otomobil piyasasının önde gelen ismidir. Şuan ki CEO'su ise Kazuo Ohara'dır. 2004 yılında ise ABD'nin en dayanıklı ve sağlam mazemeye sahip olan otomobil markası, Lexus'a aittir. Ve günümüzde zirvede kalma konusunda oldukça emin adımlar ile ilerlemektedir. Bu iddiasını kanıtlayarak, 12 yıl boyunca artarda bu ödülün sahibi olan marka Lexus'tur.

Lexus Markası günümüzde; Amerika, Asya, Orta doğu, Afrika ve Okyanusya’da en çok tercih edilen otomobiller arasındadır.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden ikinci el Lexus modellerini ve ikinci el Lexus fiyat listesini kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca araçbulcom üzerinden ikinci el Lexus IS ilanlarına ve diğer tüm ikinci el araba ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. 

LEXUS RC

Lexus RC, coupe kalitesi ile sizlerle. Model, sürücü odaklı kokpiti ve sahip olduğu sekiz hava yastığı ile güvenliğinizi şansa bırakmamıştır.

LEXUS IS

Lexus IS modeli, dinamik ve spor bir sedandır. Teknolojik yenilikler ve konforu aynı anda sunan model, Takumi ustaları tarafından el ile üretilmiştir. 

LEXUS NX

Lüks bir crossover olan Lexus Nx, diğer rakiplerine kıyasla sizler için güvenlik ve konforu bir araya getirmiştir.

LEXUS LS

Lexus LS, beşinci nesil üst düzey bir otomobildir.  Sürücü odaklı kokpite de sahip olan model, güvenliğinizi her zaman en üst noktada tutar.

LEXUS CT

Lexus CT modeli, kendi kendini şarj edebilen hibrit bir otomobil olma özelliğine sahiptir. Beş kapılı kompakt bir hibrit olan model, size birçok da renk seçeneği sunmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement