Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Jaguar XE

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

JAGUAR XE

İkinci el Jaguar XE modeli, ikinci el otomobil dünyasında da oldukça tercih edilen bir otomobil olmaktadır.  Her açıdan sürücüsüne eşsiz bir sürüş ve yolculuk yaşatmaya aday otomobil performans açısından da oldukça iyi olmaktadır.  Spor otomobil olarak hayalinizdekinden daha fazlasını size sunacak olan Jaguar XE, her detayı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Model, dinamik ve manevra kabiliyeti yüksek bir yapıya sahip olmaktadır. Performans ve verimlilik açısında segmentinde öncü olan model, Cd 0,26 kadar az bir sürtünme katsayısına sahip olmaktadır. Modelde InControl sistemi bulunmaktadır. Gelişmiş birçok yenilikçi sistemden oluşan Jaguar XE, InControl sistemi ile sizi teknolojiye ve hayata da bağlamaktadır. Jaguar Markası'nın her türlü detayına sahip olan model, tek bir bakışta kendisini belli edebilmektedir. Modelin dinamik tasarımı, aerodinamik sistem ile güçlendirilmiş ve hakimiyet üst düzeye yükselmiştir. Sürücüsünün yaşamını kolaylaştırmayı ilke olarak edinen Jaguar XE Modeli, harekete duyarlı bagaj kapağına da sahip olmaktadır. Otomobile ya da anahtarlığa dokunmaya gerek bırakmayan sistem, ayağınızı otomobilin arka altına doğru hareket ettirmeniz ile aktifleşecek ve bagaj dışardan açılacaktır. Krom yan havalandırmalarına sahip olan model, krom yan kemerler ile de desteklenmektedir. Markanın simgesi haline dönüşmüş olan arka stop lambaları, Jaguar XE modelinde de devreye girmektedir. İmza haline gelmiş olan stop lambaları otomobile spor bir hava katmaya da yardımcı olmaktadır.

Otomobil içi teknolojik sistemler açısından da oldukça gelişmiş ve titiz çalışmış olan Jaguar XE, sizi ve sevdiklerinizi düşünmektedir. Birçok sistem içinden en göze çarpanlarından birisi olan ters yönde trafik algılama oldukça önemlidir. Ters yönde trafik algılama sayesinde, görüşünüzün az olduğu bir park yerinden çıkarken yaptığını geri manevralar daha güvenli bir hale gelecektir. Modelin sahip olduğu kör nokta yardım sistemi ile birlikte, aracın göremediği kör noktalar algılanıp, bir otomobil ya da hareketli nesne var ise uyarılmaktasınızdır. Model de, otonom acil durum frenlemesi de bulunmaktadır. Acil durum frenlemesi, olası bir kaza durumunda önceden sesli bir uyarı vermektedir. Model, bir değişiklik olmadığı durumlarda fren sistemini çalıştıracak donanıma da sahip olmaktadır.

Araçbul.com, bütün bu özellikler ve çok daha fazlasına sahip olan otomobilleri, sizler için özenle derlemektedir. Aile bütçesine destek olmak için de, ikinci el Jaguar XE fiyatı dahil birçok fiyat listesini size sunmaktadır. Sahibinden Jaguar ilanlarını araçbul.com ile dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.