Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil BMW 7 Serisi

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

BMW 7 SERİSİ

Konforun şekil bulmuş hali olan ikinci el BMW 7 Serisi, lüksü sürücü ile buluşturmaktadır. Modernliği lüks ile bir araya getiren BMW 7 Serisi, teknik yenilikleri her noktasında barındırmaktadır. Modelin dış tasarımı oldukça iddialı olmaktadır. Geniş böbrek ızgarası ile dinamik yapısını desteklemektedir. Üçe bölünmüş olan alt hava girişi tüm ön rüzgarlıklar boyunca uzanmıştır ve bu durum otomobile ciddi ve karizmatik bir hava vermiştir. Modelde LED farlar, standart olarak sunulmaktadır. Otomobilin yan görünüşüne baktığımızda ise, hafifçe alçalan tavan çizgisi gözümüze çarpmaktadır. Krom kaplama olan camlar, şıklığı ile göz almaktadır. Otomobilin yan görüntüsünde krom detaylar öne çıkmaktadır. Arka kısmında, bütün ögeler yatay şekilde dizayn edildiğinden dolayı geniş bir görüntü verilmektedir. Stop lambalarının belirginliği, L biçimli ışık grupları ile sağlanmaktadır. Modelin iç tasarımı ise, konfor detaylarını bünyesinde barındıran bir dizayna sahip olmaktadır. Sürücü ya da yolcu koltuğu fark etmeden, konforun tadını çıkarmanız mümkün olacaktır. Modelde, sürücüye doğru eğimlendirilmiş bir kontrol paneli bulunmaktadır. Bu sayede, sürücü dikkatini dağıtmadan kontrolü elinde bulundurabilmektedir. BMW Markası, harekete duyarlı komut sisteminin yaratıcılarından olmaktadır. Bu sayede, temel olan yönlendirmeler sadece el hareketleri ile verilebilme özelliğine sahip olmaktadır. Otomobilde sadece sürücü odaklı bir tasarım yoktur. Arka yolcularda en az sürücü ve ön yolcu kadar önemsenmektedir. BMW 7 Serisi Modeli'nin iç arka tasarımının her ayrıntısı, konfor ve lüks odaklı tasarlanmış ve üretilmiştir. Çıkarılabilir dokunmatik kumanda tablet gibi teknolojiler ile konfor ve eğlence birleştirilmiştir.

Güvenlik ve sürücü destek sistemleri ile donatılan BMW 7 Serisi, gelişmiş teknolojileri bünyesinde bulundurmaktadır. Dokunmatik ekranlı professıonal navigasyon sistemine sahip olan model, şehir yaşantısının karmaşası ortadan kaldırmaktadır. Model, yaşamınızı kolaylaştıran detayları sizlere sunmaktadır. Direksiyon ve şerit kontrol asistanı ile herhagi bir dikkat dağınıklığı durumunda otomatik olarak algılanacak ve size uyarı verilecektir. Herhangi bir değişiklik olmadığı halinde ise, direksiyon ve frenle yönlendirilmeniz sağlanmış olacaktır.

Araçbul.com, hayalinizdeki otomobili ve otomobil özelliklerini size tek bir tık ile sunma garantisi vermektedir. İkinci el BMW 7 Serisi fiyatı dahil olmak üzere birçok fiyat listesini de bünyesinde bulunduran sitemiz, bu otomobil özellikleri ve fiyatlarını kıyaslama şansını da size sunacaktır. Sahibinden BMW ilanlarına araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz.