satılık ikinci el hyundai

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

HYUNDAI

Hyundai markası ilk kurulduğu zaman bir inşaat şirketi olarak karşımıza çıkmıştır. İlk olarak 1947 yılında küçük bir tamir atölyesi ile yola çıkan Hyundai Grubu zamanla otomobil piyasasının daimi üyeleri arasında yerini almıştır.

Markanın diğer kolları gemi ve otomobil gibi alanlardır. Marka araç üretiminden sonra zamanla farklı alanlara yönelmiş ve sektörde sivrilmiştir. 1967 yılında Hyundai Motor Company'nin kurulması ile Güney Kore'nin otomobil devlerinden birisi olmuştur. Hyundai Motor Company'nin, Türkiye distribütörlüğü ise 1989 yılında inşa edilmiştir. 1998 yılında KIA markasını satın alan marka bu gelişme ile sektörde daha kararlı adımlar atmıştır.

Günümüzde birçok kişiye istihdam alanı yaratan Hyundai markası, 1997 yılında ise Kibar Holding ile yarı yarıya ortaklık sözleşmesi imzalamış ve böylece Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak isim almıştır.

Sitemizde en yeni Hyundai modellerini bulabilirsiniz. Bununla beraber Hyundai fiyat listesinin de bir tık uzağında olduğunuzu belirtelim.

HYUNDAI H-100

Güçlü motoru, geniş depolama alanı, kolay kullanıma izin veren tasarımı ve dayanıklı gövdesi ile H-100, tüm ihtiyaçlarınıza anlık çözüm üretir. Ayrıca H-100 modeli size sağlamlığın tanımını baştan yazdırıyor.

Hyundai H-100, farklı motor seçenekleri ile fark yaratıe.Yani tüm yüklerin kolayca üstesinden gelme imkanına sahipler. Ayrıca geniş ön camı ve yüksek olarak konumlandırılan kabini ile görüş açısı oldukça geniştir. Böylece dar alanlarda kolayca etrafınızı görebilir ve manevra yapabilirsiniz.

Hyundai H-100 modelinde mandallı yan paneller ve civatalı arka kapak sayesinde yükler korunur. Yani H-100’e yükünüzü koyup gaza basmanız yeterli.

Advertisement Advertisement Advertisement