satılık ikinci el fiat

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

FIAT

Fiat markası uzun yıllardan bu zamana  kadar dünyaca ünlü otomotiv devi olarak karşımıza çıkmıştır. O günden bu güne kadar tarihin en başarılı otomobil üreticileri arasındaki yerini alan marka bir İtalyan firması olsa da kuruluş yeri Toronto'dur.

Marka anlamı olarak ''Fabrica Italiana Automobili Torino” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Bu kelimelerin anlamına baktığımız zaman '' İtalyan Otomobil Markası'' dır. 1900 yılında kulan ilk fabrika ile birlikte marka seri üretime geçen bir markadır. Fabrika bünyesinde sadece 150 işçi barındırmaktaydı. Fiat'ın ilk otomobil modeli, kurulduğu yıl ürettiği ''Fiat 4 HP'' olmuştur. 

Fiat markasının tarihine baktığımız zaman Fıat, İtalya dışında ABD'de de ilk fabrikasını kurmuştur. Bununla birlikte otomobilin yanında, gemi  ve traktör de üretmeye başladı. 1917 yılına gelindiğinde ise, ABD'nin savaşa girmesi ile birlite burada bulunan fabrika kapanmıştır.  Savaştan sonra Fiat, Fiat 702 isimli traktörünü piyasaya tanıtmıştır. 1920'li yıllarda bu konuda, İtalya'da pazarın büyük bir kısmına hakimdi.

Torino Şehri'nin güneyinde bulunan Lingotto Bölgesinde, Avrupa'daki en büyük araba ffabrikasınıinşa eden Fiat 1945 yıllarının sonuna doğru savaşın etkisi ile fabrikalarının çok fazla zarar görmüştür. 1948 yılında yeniden yapılandırmaya gitti.Öyle ki yaşadığımız döneme bakıldığı zaman dünya çapında başarısı olan Fiat fiyat listesine, sitemiz aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkündür.

Fiat sürücülerini düşünerek, Fiat kampanyalarına da önem vermektedir. Bu kampanyalara da sitemizden ulaşabilmeniz mümkündür.

FIAT DOBLO

Fiat Doblo modeli ile dükkanınıza yük taşıyın.Yalnızca çocuğunuzu okula bırakın, ya da eşinizle alışveriş yapın. Fiat Doblò modelinin yüksek performansı ve dayanıklılığıyla benzersiz Multijet motorları ile tüm yükünüzü sizin için hafifletir.

Ford mdoelinin sistem sensörleri ile aracın fren gücünü ve hareketi stabilize etmek için her bir tekerlekteki fren seviyesini ve motor gücünü kontrol eder. Tekerleklerin patinaj yapmasını önler, kayma riskini en aza indirir ve her durumda mükemmel bir çekii sizlere sunar.

Konforun ve ticaretin patronu olmak isteyenlerin tercihi. Dokunmatik ekranlı multi medya sistemi, çocuk aynası ve elektrikli camlar ile teknolojinin konforla  buluşma noktası. Fiat Doblo Combi.

FIAT FIORINO

İşi bilenlerin gözdesi Fiat Fiorino, verimli ve dayanıklı motor seçenekleri ile temponuza ayak uydurur. ESC, tekerleklerin patinaj yapmasını önler, kayma riskini en aza indirir ve her durumda mükemmel bir çekiş garanti eder.

Fiat Fiorino KOMBİ, eğlenceli ve dinamik yapısı ile tercih edilen bir Fiat Modeli olmayı başarmaktadır. Model, modernlik ve şıklığı bir araya getirerek her zevkten sürücünün hayalini süslemektedir. Oldukça geniş bir iç hacime sahip olan Fiat Fiorino KOMBİ, koltukları ile de fark yaratmaktadır.

FIAT DUCATO

Fiat yetkilileri 30 yıllık tecrübesi ve son nesilde yapılmış olan 10,5 milyon km’den fazla deneysel testler sayesinde Ducato, dinamizm, sağlamlık ve güvenilirlik çıtasını bir üst seviyeye taşıyan tam bir lider.

Fiat Ducato modelinin yakıt tüketimi ve emisyon alanlarında etkili, dinamik ve çevre dostu olan her görev İçin özel bir motoru bulunmaktadır. Bunlar, ikinci nesil multijet dizel motorların sunduğu avantajlar diyebiliriz.

Ducato modeli sınıfının en düşük maliyetlerine sahip olması ile beraber verimli ve çevre dostu bir motora da sahip. Ducato, böylece hem çok daha az yakar hem de kaliteden taviz vermez.

Advertisement Advertisement