satılık ikinci el volvo

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

VOLVO

1915 yılında İsveç'te kurulan otomobil devi Volvo ismi ile kurulmuştur. Bakıldığı zaman AB üretim şirketinin bir alt firması olarak bizlere yansımştır.  Bugünlerde şirket, 1915 tarihini değil, ''Volvo ÖV4'' modelinin üretildiği 1927 tarihini ilk kurulduğu yıl olarak kabul etmiştir.

Marka ''Volvo ÖV4''ten ziyade ''Jakob'' ismi ile tanınmıştır. Aslında kamyon,tır üretimi için yola çıkan Marka, 1928 yılında ''Series 1'' adıyla ilk kamyon modelini piyasa sunmuştur. ''Series 1'' ile beklediğinden daha fazla üne kavuşmuştur. 1934 yılında ise ''B1'' adı ile ilk otobüslerini piyasaya sunmuşlardır.

Bakıldığı zaman Volvo kurulduğu yıllarda, ağır vasıta araçları ile üne kavuşurken, binek otomobillerde aynı başarıya sahip değildir. 1940'lı yılların başında ise şirket, uçak motoru dahi üretmeye başlamıştır. Volvo günümüzde, güvenlik önlemleri ve teknolojik donanımlarla adından sıkça bahsettirmekte ve ayrıca tercih de edilmektedir. 1958 yılında,  Volvo mühendislerinden Nils Bohlin 3 noktalı emniyet kemerini icat etmiştir ve patentini almıştır. Arkaya dönük çocuk koltuğunuda ilk Volvo Markası üretmiştir. Markanın temellerini sağlamlık ve güvenlik üzerine kurarak ilerleyişini sürdürmektedir. Volvo logosu da demirin sağlamlığını simgelemektedir.

VOLVO XC40

Volvo XC40, kendi küçük ama yenilikçilikte büyük şehirli SUV. Sıradışı dizayn, iyi düşünülmüş eşya yerleri ve akıllı teknoloji. Şu anda daha sürdürülebilir bir sürüş için plug-in hybrid teknolojisini de üzerinde barındırıyor.
Volvo XC40 İskandinav tarzı ve yenilikçiliği ile dolu küçük bir SUV. İhtiyaçlarınıza göre üretildiği için akıllı eşya yerlerini, iyi düşünülmüş, kolay kullanılan teknoloji ve kullanışlı bağlanabilirlik özellikleri ile birleştirerek şehir hayatını daha az karmaşık hale getiriyor. 

VOLVO XC60

2018 Dünyada Yılın Otomobili Rafine güç, gelişmiş teknoloji. Sizden ilham alarak tasarlanmış bir SUV model Volvo XC60.

Orta boy SUV modeliniz XC60, İskandinav tasarımının ve İsveç yaratıcılığının en güzel örneği. Güzel bir şekilde dizayn edilmiş, yenilikçi teknolojisi ile dolu ve konfor ile kontrolü dengeleyen şasisiyle tam sizin için dizayn edildi.

Akıcı çizgiler ve güzel ayrıntılar SUV sağlamlığı ve dinamik bir duruşla birleşerek Volvo XC60’ı güçlü, rafine bir karakter haline getiriyor.

VOLVO XC90

Volvo modeli ile ailenizi fazlasıyla korum altına alın. Nasıl otomobil kullandığınız çok önemli. Pure Eco Sürüş modu sayesinde yeni Volvo XC90 T8 Plug-in Hybrid Electric kısa yolculuklarınızı emisyonsuz hale getiriyor; 49 kilometreye kadar menzil mesafesi sunar. Bu sayede hayatınızı çevreyi daha az etkileyerek yaşayabilirsiniz

Volvo XC90 modelinin kabini hayatınızı kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Yolcular için geniş alanın yanında, 1868 litreye kadar alan sunan esnek bir yük bölümü var.

Araçbul.com aracılığı ile güvenliğinizi her detaydan daha çok önemseyen Volvo fiyat listelerine ulaşabilirsiniz.

Advertisement Advertisement