satılık ikinci el volkswagen

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

VOLKSWAGEN

Nasyonal Sosyalist Alman Partisi tarafından kurulan marka 1937 yılında hayata gözlerini açmıştır. Volkswagen kelime anlamı ''halkın arabası'' demektir. Alman kökenli olan markanın başlangıçta amacı, halk için araba üretmekti. İsmi de bu amaçtan gelmekteydi.

Savaş yıllarının bir sonucu ve getirisi olarak, ordu için füze tarzı ürünler üreten marka yine savaşın şartlarının bir sonucu olarak dünyada ilk defa hava soğutmalı motoru üretmiştir. Bunun sebebi de, savaşta su soğutmalı motorların kullanımı sonucu alınan başarısızlıktı. Volkswagen markasının hava soğutmalı motor ürettiği dönemki sloganı ''Teknolojiyi biz üretiriz, onlar uygular'' olmuştur. 1953 yılında Volkswagen Almanya'nın en çok otomobil üreten markası haline gelmiştir.  1980'li yıllarda ise sadece Almanya'ya değil, dünyaya açılma hedefini ortaya koyan marka, bu dönemde en çok Golf modelini satışını gerçekleştirmiştir.

İngilizce kelime karşılığı The Beetle model otomobil ülkemizde kaplumbağa olarak bilinen ve Adolf Hitler tarafından Porsche tarafından dizayn edilmiş olan, günümüzde ise yeni serileri ile hayatına devam etmektedir. Volkswagen hız ve teknolojinin yanında aynı zamanda, çevreci olması yönüyle de ön plana çıkarak fark yaratmıştır. Sitemizde Volkswagen otomobil modellerine ve Volkswagen fiyat listesine ulaşmanız mümkün.

VOLKSWAGEN AMAROK

Volkswagen tarafından üretilen orta boy bir kamyonet (pick-up) modelidir. Tek kabin ve çift kabin olmak üzere iki kabin opsiyonu olan Amarok modelinin arkadan itişli ya da 4Motion adı verilen 4 tekerden çekişli seçenekleri bulunur. Amarok, turbo benzinli TSI ve turbo dizel TDI motorlarla birlikte satılan bir modeldir. Toyota Hilux, Nissan Navara ve Mitsubishi L200 modeline rakip olan Volkswagen Amarok, bu araçlardan daha büyük bir araçtır.

2005 yılında Volkswagen Amarok, hem pick-up hem de aile arabası olarak dizayn edildi ve marka bu tarzda bir araç üreteceğini duyurdu.

VOLKSWAGEN TOUAREG

Volkswagen Touareg orta üst sınıf bir SUV modelidir. oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahip olmaktadır. Bunun yanında model, kaliteli malzemelere ve fonksiyonel detayları da bünyesinde bulundurmaktadır. Modelin dış tasarımı ile ilgili en dikkat çekici özellik, IQ. LIGHT – LED Matrix farlar olmaktadır. IQ. LIGHT - LED Matrix farlar, kısa ve uzun mesafeli aydınlatmanın da ötesinde bir teknolojiye sahip olmaktadır. Farklı sürüş koşullarına cevap verebilecek zengin bir ışık dağıtım sistemine sahip olan farlar, kötü hava koşullarında görüş açınıza, genişlik ve derinlik kazandıracaktır.

Volkswagen marka otomobillerde kullanılan bir fonksiyon ilk kez bu araçta sizlere sunulmuştur. Dijital Kokpit “Innovision Cockpit” , herhangi bir butona ihtiyaç duymadan, yüz jest ve mimikleriniz ile algılama yaparak istediklerinizi yerine getirmektedir. Dijital Kokpit “Innovision Cockpit”, “Discover Premium” bilgi ve eğlence sistemini, “Business” mobil bağlantı arayüzünü, kablosuz şarj özelliğini ve 4 adet yüksek hızlı USB bağlantı noktası, modelin sahip olduğu diğer yenilikçi teknolojik sistemler olma özelliği taşımaktadır.

VOLKSWAGEN T-ROC

Sizi siz yapan şey Volkswagen T-Roc modeli. Tam da bu özgüvenden doğdu ve bunu her fırsatta kendini göstermek için var. Kendi özgün tarzını taşıyan bir ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları, farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleri ile Volkswagen T-Roc, modeli doğuştan özgüven sahibi. Tam da başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre bir araç.

Araçta kullanılan enerji tasarruflu LED farlar, aynı zamanda hem fonksiyonel hem de oldukça şık. Bu gelişmiş farların hemen altında, ön tampon üzerinde yer alan gündüz sürüş farları, özgün tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine toplar.

VOLKSWAGEN TIGUAN

Siz de şehrin koşturmalı hayatından yorulduysanız Volkswagen Tiguan mdoeli tam da size göre. Şehrin rutininden doğa yolculuklarına uzanan bir yolculukta Volkswagen Tiguan, yanıbaşınızda olacaktır. Kompakt bir SUV olma özelliği taşıyan Volkswagen Tiguan, segmentinin özelliklerini en baştan belirlemeye aday olmaktadır.  LED stop lambaları, modern tasarımın bir ögesi olmanın yanında, önemli bir aktif güvenlik görevine de sahip olmaktadır. Her türlü macera için hazır olan model, iç tasarımında ise konforu ön plana çıkarmıştır. Ergonomik detaylar ile dizayn edilen iç mekanın ortasında sürücü odaklı orta konsol yer almaktadır.

Donanım seviyelesinde ise sabit olarak sunulan, 3 bölgeli tam otomatik klima araç üzerinde yer alır. Klima, sadece sürücü için değil ön yolcu ve arka yolcular için de ayrı ayrı ayarlanma özelliğine sahip olmaktadır.

VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE

Tiguan modelinden 21 cm daha uzun bir gövdeye sahip olan Volkswagen Tiguan Allspace bu anlamda geniş bir araçtır. Bu modele, geniş bir iç hacim ve bagaj hacmi de sunmaktadır. 3 koltuk sırasına sahip olan model, 7 kişiye kadar yolcu kapasitesi ile kalabalık ailelerin tercihi olmaktadır. Model ayrıca Tiguan Modeli'ne göre, 106 mm daha uzun aks mesafesi ve ön ve arka koltuklarda geniş bir kullanım alanını sizlere sunmaktadır. Bu detaylar modele daha güçlü bir görüntü sunmaktadır.  LED gündüz sürüş farları ve krom detaylandırılmış radyatör ızgarası, otomobile daha geniş bir görünüş kazandırmıştır.

Volkswagen modeli off-road seçenekleri ile de modern sistemleri bir araya getirmektedir. Ayrıca modeli kişiselleştirme şansınız da var olmaktadır. 17” ile 20” arasında değişen çapları ile 9 adet jant seçeneği ve 9 renk seçeneği ile Volkswagen Tiguan Allspace'inizi baştan yaratın.

Advertisement Advertisement Advertisement