satılık ikinci el subaru

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

SUBARU

Toyota markası ile kardeş konumunda olan Subaru büyük bir Japon devidir. Subaru markasına tarihsel açıdan baktığımızda, 1953 yılına kadar inebiliriz. Subaru markasının kurucusu, Fuji Heavy Industries şirketi olarak karşımıza çıkar. Günümüzde ise Subaru markasının ana firması durumunda olan Fuji Heavy, Toyota ile yakı ilişkiler içindedir.

Subaru ile kardeş konumunda olan Toyota Fuji Heavy'nin %16,5'lik hissesini elinde bulundurmaktadır.  Subaru markasının kurucusu ise, Kenji Kita'dır. Markanın logosunda ise Japon yıldızı bulunmaktadır. Zaten Subaru markasının kelime anlamı da Japonca'da, Ülker Yıldız Kümesidir.

Subaru'nun logosunda bulunan 6 yıldız, 6 Japon araba üreticisinin birleşmesi üzerine, bu 6 Japon araba üreticisini temsil etmektedir. Subaru Markası otomobilleri en çok çevreci olma özelliği ile tercih edilmektedir. Dünya çapında oldukça tercih edilen marka, Türkiye'de de otomobil severlerin gözdeleri arasındadır. Markanın tercih edilmesinde, güvenliğe önem vermesi, kaliteli malzemeler kullanması ve bütçe dostu olması önemli yerde durmaktadır. Ayrıca marka birçok yeniliğe imza atması ile de otomobil dünyasında kritik bir noktada durmaktadır. 

Global olarak üst sıralarda yer alan Subaru markasının modellerine ve Subaru kampanyalarına araçbul.com aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Subaru fiyat listesini de bünyesinde bulunduran sitemiz, bu sayede sizlere fiyatları ve modelleri kıyaslama olanağı vererek, en doğru ve size en uygun modeli bulmanıza yardımcı olmaktadır.

SUBARU FORESTER

Model bulunduğu segmentde öncü konumda yer alan bir olarak göze çarpıyor. Subaru Forester, ideal bir SUV olarak sizin ve ailenizin gözdesi olmaya aday bir model. Her aileye uygun olan model, size kolaylık sağlayacak donanımlara sahip olmaktadır. Fonksiyonel olan model, istediğiniz her türlü eşyayı yanınıza alabileceğiniz bir bagaj hacmine sahiptir. Subaru Forester koltuk düzeni açısından da oldukça kullanışlıdır. Genişletilebilen kapı açıklıkları ve düzleştirilebilen zemin ile iç alan olduğundan daha geniş hale getirilebilmektedir. Model kullanımı kolaylaştırmak adına her türlü detayı düşünmektedir.

Subaru Forester modelinin anahtarlığında var olan bir düğme yardımı ile açılabilir. Gösterge panelinde var olan kumanda ya da bagaj içinden de arka kapı açılabilmektedir. Subaru Forester, konforunuzu her detay ile bir üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Gösterge grubu, sürücünün dikkati dağılmadan görebileceği bir konumda bulunmaktadır

SUBARU XV

Subaru XV, hem şehrin rutininde hem de macera anlarında yanınızda olabilecek bir araç mı arıyorsunuz? Size istediğiniz her şeyi yapabilme özgürlüğünü size vermek için dizayn edilen model, olağanüstü yol tutuşu ve denge kontrolüne sahip olmaktadır. Hem şehre hem arazi koşullarına ayak uydurabilen model, X-Moduna da sahip olmaktadır.

Güvenlik konusunda da fark yaratan model gelişmiş güvenlik paketine sahiptir. Uzun far asistanı, gece yolculuklarında uzun farları ayarlayarak görüşünüzü ve güvenliğinizi arttırmaktadır. Halka şeklinde olan güçlendirme çerçeveleri ile, tüm açılardan gelebilen etkili sönümlenme için tasarlanmıştır. Ayrıca Subaru XV, üst düzey bir görüş açısına sahiptir.

Advertisement