satılık ikinci el ssangyong

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

SSANGYONG

1954 yılında kurulan Ssangyong markası global bir otomobil markasıdır. Marka üretime ilk olarak; kamyon, otobüs ve ticari araçlar ile başlasa da zamanla SUV ve otomobil tarzı araç üretimi de yapmıştır. Bakıldığı zaman 1998 yılına gelindiğinde marka, Kore'de ilk üretilen SUV 4x4 olan '' Korando'' markasını üretmiştir. 1990 yılının başlarına gelindiğinde Mercedes - Benz, Ssangyong markası ile işbirliği yapmak istemiştir ve Ssangyong'a sermaye yatırımı kararı almıştır. 1993 yılına gelindiğinde Ssangyong ''Musso'' modelini piyasaya sunmuştur. Musso, üstün sürüş performansına sahip bir modeldir.

1994 yılına gelindiği zaman kendi motor üretimini yapmak için bir fabrika açan marka 1995 yılında ise, Mercedes - Benz ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucu ''Istana'' isimli modeli piyasaya sürmüştür. Bu modeli ,''Yeni Korando'' modeli izledi. Marka 1997 yılında, ''Chairman'' modeli ile lüks binek otomobil piyasasına giriş yaptı ve bu modelle oldukça beğenildi. Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modellerini, 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya piyasasına sunmuştur.

SSANGYONG MUSSO GRAND

Ssangyong markasının şık tasarıma sahip ve etrafı saran stop lambaları eşsiz bir şekilde dış tasarımı tamamlarken, reflektörler daha fazla güvenlik için araç görünürlüğünü de fazlası ile artıran detaylar arasında. Kasa iç yüzeyi özel bir kaplama ile korunur ve kasanın her bir köşesindeki katlanabilir halkalar yükü emniyet altına almak için tercih edilebilir. Kasa içinde, elektrik prizi olması ayrıca kolaylık sağlayan detaylardan.

Ssangyong Musso Grand modeli şık tasarımlı ve aynı zamanda etkileyici ön tasarımı sayesinde yatay krom destekli ızgaraya da araç üzerinde yer verildiğini söyleyelim. Izgaradan kaportaya ve yanlara doğru devam eden dinamik çizgiler, dolgun cephesi ile birlikte Ssangyong Musso Grand modelinin çekici tasarımının da altını çiziyor.