satılık ikinci el seat

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

SEAT

Seat, İspanya’da kurulan ve günümüzün en önemli markaları arasında yer alan Seat uzun süredir piyasadadır ve kendini kanıtlamayı başarmıştır. Yıllık üretiminin 3’te 2’si yurt dışına ihraç eden Seat sadece İspanya’da değil dünyada da kalitesini kanıtlamıştır. Şık tasarımlarıyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran Seat genellikle sportif tasarıma ağırlık vermiştir. Teknoloji konusunda kendisinin ve rakiplerinin başarılarını örnek alan firma kullanıcı ile araç arasında bağ oluşturan bir yapı sunuyor. Teknolojisini motorları içinde de kullanan Seat motorlarını güçlü ve ekonomik yapmayı başarmıştır. Güçlü ve verimli otomobiller üreten Seat motorlarında kullandığı teknolojiyle performans ve yakıt tüketiminde düşme sağlamaktadır. Araçlarında birden çok versiyona sahip olan Seat zengin donanım özelliklerine de yer vermektedir. Zengin donanımı pek çok fayda sağladığı gibi güvenlik konusunda da sürücüye ve yolculara yardımcı olmaktadır.

SEAT ATECA

Seat Ateca, keskin hatları ile fark yaratan model girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Dinamik bir tarza sahip olan model, full LED farları ve opsiyonel olarak sunulan 19 inç alüminyum alaşım jantları ile eşsiz bir görüntüyü sizlere sunmaktadır. Donanım FR serileri mevcut olan model, hem şehir yaşantısında hem de uzun yolculuklarında her anınızda yanınızda olmaya gönüllüdür.

Güvenliği spor çizgilerle birleştirmeyi başaran model, birçok renk seçeneğini de sizlere sunmaktadır. Modelin iç tasarımında kullanılan kumaş eşleşmeleri ise hem gündelik yaşamın rutinini dayanıklı hem de özel günlerde size eşlik edecek kadar şık olmaktadır. Seat Ateca modelinde, konfor her detaydan önce gelmektedir.

SEAT ARONA

Tepeden tırnağa sınırları zorlayan bir tasarıma sahip olan Seat Arona şehir yaşantısının rutininden sıkılanlara, her türlü maceranın kapısını aralamaktadır. Model, fonksiyonelliği ve şıklığı da bünyesinde barındırmaktadır. Özgüvenli çizgilere ve şık bir tasarıma sahip olan model, girdiği ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Dinamik hatları da bünyesinde bulunduran model enerjinizi yükseltecek.

Seat Arona üzerinde alternatif olarak sunulan, full LED lambalar ve LED arka stop lambaları da otomobile dinamik bir hava kazandırmaktadır. 16inç jantlara sahip olan model, kaliteli kumaş döşeme seçenekleri ile de hem günlük yaşamın zorluklarında hem de özel günlerinizde yanınızda olmaktadır. Oldukça geniş bir iç hacime sahip olan model, 400 Lt bagaj hacimi ile segmentinde fark yaratmaktadır. Model, teknolojik sistemler açısından da oldukça gelişkindir. Opsiyonel olarak sunulan, 6,5" Multimedya Ekranı ile birçok aygıta bağlı kalarak yolculuklarını sürdürme imkanı da yer alır.