satılık ikinci el renault

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

RENAULT

Uzun geçmişinin getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi araçlarında kullanan Renault kullanıcılara en iyi deneyimi sunmaktadır. Her segmentte araç üreten firma bu segmentlerde edindiği tecrübeleri kendi araçlarında kullanmıştır. Konforu araçlarında bir yapıtaşı gibi kullanan firma kullanıcılar tarafından da takdir görmüştür. Teknolojisini araç içinde ve motorlarında kullanmayı ihmal etmeyen Renault kullanıcılarına ekstra konforun yanında performans ve ekonomiklik sunmuştur. Yeni nesil motorlarında kendi şanzımanını kullanan Renault şanzıman ve motor uyumunu tam şekilde sağlamıştır. Güvenlik konusunda kendi teknolojilerini kullanmasının artısı olarak güvenliği bir seviye yukarı çıkarmıştır. Araçlarında kendi yenilenen multimedya sistemini kullanan Renault araç ile sürücü arasında bağ oluşturmuştur. Zengin özellikleri ve donanımıyla uygun fiyatlara satılan Renault araçlar piyasadaki en köklü şirketle arasında yer alır.

RENAULT CAPTUR

Siz de macera seven bir yapıya sahipseniz bu model mazerayı size getirecek.Ayrıca keyifli sürüş deneyimi sunan model maceracı ruhunu her detayında barındırır. Renault Captur modelinin dış mekan tasarımında; Elektrikli ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları, Elektrikli, Isıtmalı ve Otomatik Katlanan Dış Dikiz Aynaları, Farklı Renklerde Dış Kişiselleştirme çıtaları bulunmaktadır. Sürücü odaklı bir iç mekan tasarımına sahip olan model, yolcuların konforunu da es geçmemiş ve iç mekan tasarımında kaliteli malzemeler ve fonksiyonel donanımlar kullanmıştır.

Renault Captur birçok jenerasyona sahiptir ve modeller üzerinde opsiyonel: Manuel Klima, Elektronik Klima, Sabit Cam Tavan, Eller Serbest Renault Card Sistemi, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Yol Bilgisayarı, Elektrikli Arka Camlar, Karartılmış Arka Camlar, Deri Direksiyon, Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon, Ön Koltuk Kol Dayanağı, Kızaklı Arka Koltuk, Arka Koltuk 1/3-2/3 Katlanma Özelliği, Isıtmalı Ön Koltuklar, Siyah Deri Koltuklar, LED Okuma Işığı, Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi, USB Bağlantısı, Bluetooth Bağlantısı, 7" Dokunmatik Ekran Medianav Paketi, Medianav Navigasyon Medianav Paketi, LINK İnternet Bağlantılı Entegre Navigasyon ve Multimedya Sistemi olarak sıralanabilmektedir.

RENAULT KADJAR

Renault Kadjar, Sıradışı bir tasarım ile girdiği her ortamda fark yaratan otomobilin dış mekan tasarımında; Metalik boya, Gövde rengi yan aynalar, Yan aynaya entegre LED sinyaller, Gövde rengi kapı kolları, LED arka farlar, Tavan Barı ve Karartılmış camlar kullanılmaktadır. 

Renault Kadjar modelinin yıllarca üretilen opsiyonları arasında: 7" TFT renkli LED gösterge ekranı, Eller serbest Renault Card sistemi, Elektrikli park freni, Otomatik yanan farlar Muson Paketi, Yağmur sensörü Muson Paketi, Refakatçi aydınlatma (Follow-me home), Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, Elektrikli, ısıtmalı ve elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, Elektrikli ön ve arka camlar, Deri direksiyon, Nappa deri direksiyon Kutup Paketi, Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, Sürücü koltuğu yükseklik ayarı, Sürücü koltuğu bel desteği ayarı, Katlanabilen ön yolcu koltuğu, Arka koltuk sırtlığı 1/3-2/3 katlanma özelliği, Tek tuşla katlanan arka koltuklar, Arka koltuk kol dayanağı ve bardak tutucular, Panaromik cam tavan, Isıtmalı ön koltuklar ve elektrikli sürücü koltuğu yer alır.