satılık ikinci el opel

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

OPEL

Opel, ilk oalrak dikiş makinası üreticisi olarak başladığı macerasına yıllar içinde birçok ürün ve araç üreterek tecrübe edinmiştir. Tecrübesini her zerresine kadar kullanan Opel kullanıcılarına harika araçlar sunmuştur. Kullanıcılara araç satmaktan başka araçlarına verdiği müşteri desteği ve araç teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü motorlar üreten Opel müşterilerine kaliteli motorlar sunmaktadır. Motorlarında uzun ömür ve kaliteyi ön planda tutan Opel yüksek performansı da unutmamış, performansı ekonomik bir şekilde sunmuştur. Performans ile sınırlı kalmayan Opel güvenlik konusunda da yılların verdiği tecrübe ile araçlarını geliştirmiştir. Araçları içinde teknoloji kullanımına önem veren Opel sürücülere yardımcı yazılımlar sunarken yolculara ise keyifli vakit geçirebilecekleri yazılımlarını sunmuştur.

OPEL CROSSLAND X

Opel Crossland X, her şartta yanınızda olacak bir otomobil arıyorsanız artık buldunuz. Segmentinde lider birçok özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. Olağanüstü bir estetik ile harmanlanan modelin genel anlamı ile tasarımında; LED arka farlar, Elektrikli ve ısıtmalı, gövde rengi yan aynalar, Elektrikli ve ısıtmalı, tavan renginde, otomatik katlanır yan aynalar, Krom kaplı cam çerçevesi, Gümüş renkli tavan rayları, 120.yıl özel seri kapı eşikleri, Krom kaplı ön ve arka tampon koruması, seçeneğe göre sunulan ; Mineral Siyah tavan rengi, Kar Beyazı tavan rengi, Saten Gri tavan rengi, Gövde rengi tavan ve Karartılmış arka camlar bulunmaktadır. Çekici bir SUV tasarımı olan Opel Crossland X, öncü güvenlik önemleri ile donatılmıştır. Bunlara örnek olarak; 3 noktalı arka emniyet kemerleri, ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme düzeneği, Arka kapılarda çocuk kilidi, 2 yönlü koltuk kafalıkları, Lastik Basıncı Takip Sistemi verilebilmektedir.

OPEL GRANDLAND X

Sizi dinlendirecek ve şehrin kalabalığından kurtararak bir araca mı ihtiyacınız var? Opel Grandland X sahibi iseniz hem kalabalıklarda dikkat çekecek hem de, olabildiğine özgür olacaksınızdır. Modelin girdiği her ortamda dikkat çeken tasarım detaylarında; Elektrikli ve ısıtmalı, gövde rengi, otomatik katlanır yan aynalar (ışıklı), Krom kaplı üst cam çerçevesi, Krom kaplı ön ve arka tampon koruması, Gümüş renkli tavan rayları, Panoramik cam tavan (elektrikli güneşlik), Siyah renkli tavan ve siyah renkli yan aynalar,

Opel Grandland X üzerinde yer alan orta konsol ve ön kapılarda iç ortam aydınlatması, Elektrikli ön ve arka camlar, Elektronik park freni, Deri direksiyon simidi, Düz tabanlı spor deri direksiyon simidi, Yol bilgisayarı, Anahtarsız Giriş ve Anahtarsız Çalıştırma Sistemi (Open & Start) , 12V güç çıkışı, Kaydırılabilir ön kol dayama desteği (bardak tutuculu ve saklama bölmeli), Arka kol dayama desteği, Çift katlı fonksiyonel bagaj, Bagaj bölümü aydınlatması ve Katlanabilir arka koltuklar bulunmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement