satılık ikinci el lada niva

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

LADA

Lada geçmişten günümüze kadar gelen off-road deneyimi çizgisini hiç bozmadan devam ettirmektedir. Güçlü şasi yapısıyla engelli yollarda zorlanmadan yol alır. Lada’ya özgü off-road araçlarda kullanılan özel vites sistemi aracınızı riske etmeden motorun gücünü açığa çıkarmaktadır.

Lada Niva serisi araçlarında karakteristik tasarımından ödün vermeyen Lada küçük eklemeler ve iyileştirmelerle tasarımını korumuştur. Güçlü motorunda da iyileştirmeye giden Lada arazi dostu bir araç üretmiştir. Lada ürettiği bu seri ile bir çok dünya rekoru kırmıştır.

LADA NIVA 3 KAPI

Merkezi İzmir’de yer alan Sever Oto tarafından ithal edilerek satışa sunulan Lada Niva 3 kapı güçlü donanımı ve 4x4 bir suv olmasıyla piyasaya güçlü bir giriş yaptı. Zorlu iklim şartlarına göğüs geren Lada, Rusya'nın engebeli arazisi ve soğuk hava şartları düşünülerek geliştirildi.

1982 yılında LADA 4x4 Paris Dakar rallisinde ikinci sırada yerini almıştır. 1982 yılında LADA 4x4 Cezayir ve Firavun rallilerine katılarak birinci sırada yer almıştır. Lada Niva 3 kapı modelinin dış donanımları arasında Elektronik Fren Güç Dağıtımı, Aktif Gergili Ön Emniyet Kemerleri, Aktif Gergili Arka Emniyet Kemerleri, Immobilizer ve ISOFIX gibi detaylar vardır. Lada Niva 3 Kapı'nın iç donanımlarına bakarsak Arka Koltuk, Çakmak Soketi, Bagaj Bölümünde 12V Soket, İç Tavan Lambası gibi detaylar görebiliriz.

Arazi tutkunlarına yaz kış demeden 4x4 hazzını sonuna kadar yaşatan ve bunu yaparken donanımından ödün vermeyen Lada suv ailesinin en tercih edilesi üyesi olmaya aday oldu bile. 1981 yılında LADA 4x4 Paris Dakar rallisinde üçüncü sırada yerini almıştır. 1981 yılında LADA 4x4 Paris Tunus ve Cezayir rallilerine katılarak birinci sırada bitirmiştir.

LADA NIVA 5 KAPI

Modern çağın gereklilikleri doğrultusunda şehir hayatını yaşamak için Lada Niva 5 Kapı modeli inşa edildi. Lada Niva 5 Kapı modeli klima, elektrikli ön camlar, koltuk ısıtması, alüminyum alaşımlı jantlar, gövde rengi tamponlar şehir hayatı için yeniden dizayn edilmiştir. Lada Niva, kompakt boyutları ve dört tekerden çekiş sistemi ile dolambaçlı sokakları dik yolları keşfedin. LADA 4x4 Urban efsanevi NİVA serisinin yeni üyesi olarak aramızda.

Az yakan bir aracı performanslı bir şekilde hayal edebilirsiniz. Karşılığı Niva Urban 5 kapı olacaktır. Siz de performansı uygun fiyata almak için geç kalmayın. Lada Niva 5 kapı modelinin dış tasarımına baktığımız zaman dinamik ve şık bir araç görüyoruz. Ayrıca aracın dış donanımları ise Aktif Gergili Ön Emniyet Kemerleri, Aktif Gergili Arka Emniyet Kemerleri, EBD - Elektronik Fren Güç Dağıtımı, ISOFIX, Immobilizer gibi özelliklerdir.

O artık daha modern daha karizmatik ve daha güclü. Şehirde de off-road keyfini yaşamak isteyenler için bu raç bir efsane. Elde ettiklerinizi değil hayal ettiklerinizi Lada Niva 5 kapı modeli ile gerçekleştirin...