satılık ikinci el fiat

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

FIAT

Fiat 1899 yılında geleceği sizin adınıza yazmak için dizayn edildi. İlerleme, inovasyon ve gelecek fikirlerine sahip tasarımcıları her gün yeni tasarımlarla kullanıcı beklentilerinin üzerine çıkmayı başarmaktadır. Fiat dünya üzerinde 7 fabrikası ve 50000’den fazla çalışanıyla piyasadaki büyük şirketlerden biridir.

İtalya'da kurulan ve hem ekonomisi hem de konforu ile ön plana çıkan marka sizin için yıllardır kaliteden ödün vermemektedir.

Sade dizaynı ve şıklığı ile ön plana çıkan marka aynı zamanda kaliteli araçlar üretmektedir.motorları geliştirip sessizleştirmeyi başaran Fiat gücü de ihmal etmemiştir. Avrupa standartlarında motorları güçlü olmasının yanında ekonomik olması Fiat’ı rakiplerinin yanında avantajlı kılmaktadır. Geniş imkanlar sunan motorunu yeni nesil teknoloji ile süsleyen Fiat araçlarında güvenliği de göz ardı etmemektedir. Trafik işaretlerini okuma, akıllı hız sabitleme, şerit takip sistemi, adaptif hız sabitleme, acil durum otonom fren sistemi, kör nokta uyarı sistemi, trafik uyarı sistemi gibi üstün teknolojiyi araçlarına entegre eden Fiat uygun fiyatlara bu imkanları kullanıcılara sunuyor. Uconnect sistemi ile telefonunuzu araçlara bağlanılabilir multimedya özelliklerinden faydalanabilirsin.

FIAT 500X

SUV ailesinin üyeleri arasında olan Fiat 500X modeli her türlü hava koşulu ve yol durumuna uyum sağlayarak sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Tamamen sürücü odaklı dizayn edilmiş ve üretilmiş olan Fiat 500X, ön konsolundaki fonksiyonlar ile tercih edilme sebebi olmaktadır. Fiat 500X SUV tipi bir araç olmasına rağmen sportif bir görünüşe ve sportif direksiyon tasarımına sahiptir. Fiat 500X elektrikli park frenine, hız sabitleme ve sınırlama sistemine, kalorifer sistemi için elektrikli ek ısıtıcıya, direksiyon yükseklik ve derinlik ayarına, asimetrik katlanabilen arka koltuklara, katlanabilir ön yolcu koltuğuna ve Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemine sahiptir.

Araçbul.com, Fiat 500X fiyatları ve daha birçok fiyat listesini bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinde tüm marka ve modellerinn bilgilerine ulaşabilirsiniz. Size en uygun araca sahip olabilirsiniz.

Advertisement