satılık ikinci el dacia

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

DACIA

Dacia markası kurulduğu ilk günden bu yana hızlı bir şekilde gelişmiştir. Bu gelişimin tesadüf olmadığını gelişen teknolojisi, kullanıcıya sunduğu harika konfor ve bütçe dostu araçları ile kanıtlıyor.

Dacia sürücülerinin güvenliğini sağlamak için sürücü ve yolcu airbagleri, sürüş destek sistemleri, isofix koltuklar gibi araç içi güvenliğin önemli noktalarında kendini her sene geliştirmektedir. Bununla birlikte aracın dış güvenliği güçlendirilmiş şasi ile desteklenmektedir.

Dacia markası araba almak için bütçesi düşük olanlara Dacia uygun fiyatları ve model çeşitliliği ile yardımcı olmaktadır.

Sadelik politikasını tüm araçlarında uygulayarak araç içi konforun eklentiler ile azalmasının önüne geçmiştir. Yalınlık araç içi donanım kirliliğini de azaltmıştır.

Renault bünyesinde olmasına rağmen şirket politikalarının yanına ek olarak çevreci araçlar ve donanımlar üretmeyi kendine görev edinmiştir.

Bütün bu politikaları sayesinde gerek Türkiye’de gerek dünyada birçok müşteri kazanmıştır.

DACIA DUSTER

SUV ailesinin en dikkat çeken modelleri arasında yer alan Dacia Duster modeli enerjik ve yenilikçi modellerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Dacia Duster insanları şehir hayatının monotonluğundan kurtarmakla kalmayıp doğanın zorlu şartlarını keşfetmeye itmektedir. Örneğin; 360 derece görüşlü kameraya sahip model, yolculuk sırasında karşına oluşabilecek sorunları en aza indirme amacını kendine ilke edinmiştir. Yokuş kalkış sistemi ile dik yokuşlarda bile risk oranını sıfıra indirerek emniyetinizi sağlamış olacaktır. Sahip olduğu 4 çarpı 4 bilgilendirme ekranı ile aracınızda sürücü hakimiyetinin izlerini görmeniz mümkündür. Dacia Duster, araç içi teknolojilerini yalınlık prensibiyle yerleştirmiş olup araç içinde hem şık hem kullanıcı dostu bir hava oluşturmuş

Otomobilin içine birçok saklama kabı yerleştirldiğini söyleyelim. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda bu alanları aktifleştirilebilirsiniz. Yolcu koltuğunun altında bulunan çekmeceler, önemli eşyalarınızı ya da sürekli ihtiyaç duyulan materyalleri saklamak için ideal bir yer olacaktır. Yardımcı asistanlar açısından da gelişmiş olan Dacia Duster, kör nokta uyarı sistemi ile aniden karşınıza çıkacak tehlikelere karşı sizi korumaktadır. Ya da hız sabitleyicisi ve hız sınırlayıcı ile hiçbir çaba sarf etmeden aracınızın hızını sabitleyebilir sürüşünüzü daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Model sahip olduğu geri görüş kamerası ile de fark edemeyeceğiniz kazalara karşı önlemini önceden alarak sizi olası kazalara karşı uyarmaktadır.

Araçbul.com, Dacia Duster fiyatları ve daha birçok fiyat listesini bünyesinde barındırmaktadır.

Advertisement Advertisement