Corolla Hibrit Metalik Buzul Gri Corolla Hibrit Egzotik Kırmızı Corolla Hibrit Galaxy Beyaz Corolla Hibrit Kar Beyazı Corolla Hibrit Metalik Gri Corolla Hibrit Parlak Gümüş Corolla Hibrit Pasifik Mavisi Corolla Hibrit Siyah
Toyota Toyota

Corolla Hibrit

min. ₺1,637,000
maks. ₺1,857,500
Otomatik Hibrit
Hybrid Dream 1.8 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 471 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Dream X-Pack 1.8 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 471 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Flame X-Pack 1.8 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 471 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Passion X-Pack 1.8 e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 471 L
ücretsiz teklif al

video

Makyajlı Toyota Corolla Sedan Sürüş Videosu | Corolla Artık Çok Daha Güçlü...
Yeni Toyota Corolla Sedan | Artık çok daha teknolojik ! | Tüm detaylar
Makyajlı Corolla Satışta! | Gelen Yenilikler Neler?
2023 MAKYAJLI TOYOTA FİYATLARI AÇIKLANDI ESKİ YENİ FİYATLAR
Makyajlı Toyota Corolla | Eskisi ile Farkları Neler?
Toyota Corolla Sedan Tanıtıldı | Artık Çok Daha Güçlü

galeri

Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit Corolla Hibrit

kullanıcı yorumları

Toyota Corolla Hibrit

Tasarımda kullanılan şık ve akıcı çizgilere sahip Toyota Corolla Hibrit, ortaya koyduğu güçlü duruşu ile yeni bir ihtişama kavuşuyor. Daha bir çekici hale gelen bu araç ile yüksek sürüş keyfini yaşamaktan kendinizi alamayacaksınız. Tasarımına ek olarak kullanılan teknoloji ve donanımlar ile ön plana çıkan araçta ilk göze batan özellikler, akıllı telefon entegrasyonu, elektrikli açılabilir sunroof, USB girişi, ön cama yansıtmalı renkli gösterge ekranı araç içi konforu ve güvenli sürüşü tamamlarken, kullanılan LED farlar, lake siyah ızgaralar, çeşitli yerlerde kullanılan şık krom dokunuşlar ve 17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar dış görselliği üst seviyelere taşıyor.

Toyota Corolla Hibrit geri dönüşüm enerjisini kullanan ve kendi kendini şarj edebilme özelliğine sahip olan günümüzün aranılan teknolojisi ile birlikte piyasaya sürülüyor. Bu özelliği sayesinde fren esnasında oluşan güç kaybını geri dönüştürerek bünyesinde bulunan aküyü şarj ediyor ve bu sayede enerji tasarrufunu üst seviyelere çıkarabiliyor.

Özel mühendislik becerileri ile tasarlanan bu araçta, ağırlık merkezinin yere daha yakın olması, bağımsız çift salıncak arka süspansiyonunun bulunması ve sahip olduğu üst düzey yer tutuşu özelliği ile dinamik bir sürüş keyfini yaşamanızı sağlarken aynı zamanda tüm kontrolü sizin ellerinize veriyor. 1.5 litrelik benzinli motor seçeneğinin yanında ayrıca 1.8 litrelik benzinli hibrit sitemine sahip motor seçenekleri bulunan araçta,  düşük yakıt tüketimi ile kaliteli ve konforlu bir sürüş imkanı birilikte sunuluyor.

8 farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkan bu araç ayrıca iç donanımda 17 başlık altında kişiselleştirme imkanını da sunuyor. Standart aracı alabileceğiniz gibi dilediğiniz özellikleri ve donanımları da ekleterek kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Toyota Corolla Hibrit geniş ve ferah olmasının yanı sıra araç içi eğlence ve konfora yönelik donanımların da bulunması nedeniyle kendinizi hiçbir zaman araç içine hapsolmuş olarak hissetmenize neden olmayacak nitelikte. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi aile aracı olarak ya da uzun seyahatlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 100 kilometrede yaklaşık 3.8 litre gibi olağanüstü tasarrufla bir yakıt tüketimine sahip olan Toyota Corolla Hiibrit fiyatı ise tamamen aracı alacağınız pakete ve yapacağınız kişiselleştirmelere göre ortaya çıkacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Corolla Hibrit ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement