Megane E-Tech Antrasit Gri Megane E-Tech Gece Mavisi Megane E-Tech Kırmızı Megane E-Tech Kutup Beyazı Megane E-Tech Kül Gri Megane E-Tech Siyah İnci
Renault Renault

Megane E-Tech

min. ₺1,634,000
maks. ₺1,764,000
Otomatik Elektrikli
Techno EV60 220 hp
Bagaj Hacmi 440 L
Otomatik Elektrikli
Iconic EV60 220 hp
Bagaj Hacmi 440 L
ücretsiz teklif al

galeri

Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech Megane E-Tech

kullanıcı yorumları

Renault Megane E- Tech

Renault Megane E- Tech yenilenen ve yeni nesil elektrikli araçlardan biridir. Tamamen elektrikli motora sahip olan  Renault Megane E- Tech çevre dostudur. Şehir içi ve şehir dışı kullanıma uygun olan bu otomobil sessiz olarak çalışır. Sedan olarak tasarlanan Megan E- Tech’in ön kısmı daha geniş ve hacimlidir. Full led farlardan oluşan ön kısım gövdeyle bütünlük oluşturur. Arka kısımda bulunan 3D parlak şeridi ve büyük jantları ile sizi kendine çeker. Krom detayları ve siyah yıldız tavanı bir arada etkileyici bir görüntü sunar. Megane E- Tech’in iç mekanında orta ve yanda saklama alanı bulunur. Bagaj hacmi günlük kullanım için idealdir.  

Renault Megane E- Tech ile evde şarj imkanınız vardır. Evde, iş yerinde, ofiste kolayca aracınızı şarj edeceğiniz ek bir aparat bulunur. Bu aparat sayesinde daha uzun yol menzili yakalayabilirsiniz. Tek bir şarj dolumu ile yaklaşık 450 km kadar sürüş mesafesi sağlar. Renault Megane E- Tech fiyatı motor gücü ve donanım paketlerine göre değişiyor. İhtiyacınız olan otomobilin özelliklerini belirledikten sonra dilediğiniz şekilde aracınızı tasarlamanız mümkündür. İç mekanda 5 adet koltuk bulunur ve bu koltuklarda döşeme kumaş tercih edildi. Araç içi sade ve işlevsel olarak tasarlandı. Gösterge panelinde sürüşünüze ait bilgiler yer alırken yan kısımda bulunan multimedya ekranı eğlence sistemlerini kontrol etmenizi sağlar. Akıllı telefonunuzu araç içi sisteme entegre edip bu ekranı yolculuk esnasında da işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca araç içinde Harman Kardon Ses tasarımı vardır. Bu ses teknolojisi farklı ses ambiyanslarına sahiptir. Doğal, canlı, club ya da launge gibi farklı ses ambiyansı ayarları ile eğlence seviyenizi yükseltir. Arka koltuklarda geniş diz mesafesi tercih edildi. Renault Megane E- Tech kişiselleştirme açısından da gelişmiştir. Jant, gövde rengi, donanım paketleri ve orijinal parçalarla birlikte kendi Megane E- Tech’inizi ortaya çıkarabilirsiniz. Gelişmiş sürücü güvenlik önlemleri ve sürücü destek asistanları ile aracınızı güvenli bir şekilde kullanın. Yolculuklar ve yeni maceralara sevdiklerinizle birlikte atılın.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Megane E- Tech ve Renault modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement