EQE alpin grisi EQE mat selenit EQE Metalik Grafit Gri EQE Metalik Gümüş EQE Metalik Obsidiyen Siyahı EQE metalik opalit beyaz EQE metalik selenit gri EQE Metalik Spektral Mavisi EQE Metalik Sümbül Kırmızısı
Mercedes - Benz Mercedes - Benz

EQE

min. ₺4,156,500
maks. ₺5,797,000
Otomatik Elektrikli
AMG 350 215 kWh 292 bg
Ortalama Yakıt Tüketimi 17.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 430 L
Otomatik Elektrikli
Performance AMG EQE 53 4MATIC+ 100 kWh 687 bg
Ortalama Yakıt Tüketimi 20.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 430 L
ücretsiz teklif al

renk

EQE alpin grisi alpin grisi
EQE mat selenit mat selenit
EQE Metalik Grafit Gri Metalik Grafit Gri
EQE Metalik Gümüş Metalik Gümüş
EQE Metalik Obsidiyen Siyahı Metalik Obsidiyen Siyahı
EQE metalik opalit beyaz metalik opalit beyaz
EQE metalik selenit gri metalik selenit gri
EQE Metalik Spektral Mavisi Metalik Spektral Mavisi
EQE Metalik Sümbül Kırmızısı Metalik Sümbül Kırmızısı

galeri

EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE EQE

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. EQE hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-Benz EQE

Mercedes-EQ’dan Yeni EQE kusursuz bir konfor imkanı sunar. Mercedes-Benz EQE hedefe vardığınızda park etme işlemini bizzat kendisi devralabilir. Yeni geliştirilen platform üzerinde tam elektrikli sürüşün keyfini sürün. Tamamen elektrikli Mercedes-Benz EQE’nin akıllı yardımcı sistemleri, menzili optimize etmek için enerjiyi verimli kullanmanıza ve öngörülü sürüş yapmanıza aktif bir şekilde yardım sağlar. Electric Intelligence (Elektrik Zekası) bunun için ideal navigasyon parametreleri karşınıza çıkarır.

Mercedes-Benz EQE’nin yeni bir çağı temsil ettiğini ilk görüşte anlayacaksınız. Mercedes-Benz EQE’nin ana karakteristik özelliği olan Tek-Yay tasarımı, arkadan öne kadar tek bir çizgiyi takip ederek Coupé benzeri bir silüet meydana getirir. Ön tarafta üç boyutlu Mercedes-Benz yıldızı işlemeli radyatör paneli ile kavuşan bu çizgi, aracın görünümüne tam bir bütünlük kazandırmış olur.

Mercedes-Benz EQE otomobilinize binin ve kendinizi rahat hissetmenin ayrıcalığını yaşayın. Tamamen elektrikli tahrik, geniş bir iç mekan için alan yaratır ve en yüksek beklentilerinize karşılık verir. Yüksek kaliteli malzemeler ve mükemmel işçiliğe ek olarak Burmester® 3D surround ses sistemi gibi öne çıkan donanımlar ile konforunuzu bir üst seviyeye çıkarır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes EQE ve Mercedes modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement