XE Hibrit Akdeniz Mavisi XE Hibrit Ateş Kırmızı XE Hibrit Fuji Beyaz XE Hibrit İndus Gümüş XE Hibrit Karpat Gri Metalik XE Hibrit Kurşun Gri XE Hibrit Narvik Siyah XE Hibrit Portofino Mavi XE Hibrit Santorini Siyah Metalik XE Hibrit Silikon Gümüş Metalik XE Hibrit Tutku Kırmızısı XE Hibrit Yulong Beyaz
Jaguar Jaguar

XE Hibrit

min. ₺4,718,560
maks. ₺5,179,174
Otomatik Hafif Hibrit
R-DYNAMIC SE 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 356 L
Otomatik Hafif Hibrit
R-DYNAMIC HSE 2.0 204 BG Dizel-Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 291 L
ücretsiz teklif al

video

2021 Jaguar XE facelift review
2021 Jaguar XE R-Dynamic Rival BMW 3 Series
Jaguar XE R-Dynamic Black Edition | MY21
Jaguar XE 2021 R-Dynamic S
#jaguar xe #new JAGUAR xe Jaguar Xe 2021
2021 JAGUAR XE BLACK EDITION
2021 JAGUAR XE R Dynamic Visual review

galeri

XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit XE Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. XE Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jaguar XE Hibrit

Performansın sanata dönüşmüş hali olan Jaguar XE Hibrit Modeli, her açıdan sürücüsüne eşsiz bir sürüş ve yolculuk yaşatmaya aday bir otomobil olmaktadır. Spor otomobil olarak hayalinizdekinden daha fazlasını size sunacak olan Jaguar XE Hibrit, bu sayede girdiği her ortamda dikkat çekerek fark yatmayı başaracaktır. Model, çevik ve atik bir yapıya sahip olmaktadır. Performans ve verimlilik açısında segmentinde öncü olan model, Cd 0,26 kadar az bir sürtünme katsayısına sahip olmaktadır. Modelde InControl sistemi bulunmaktadır. Gelişmiş birçok yenilikçi sistemden oluşan Jaguar XE Hibrit, InControl sistemi ile sizi teknolojiye ve hayata da bağlamaktadır.

Jaguar Markası'nın her türlü detayına sahip olan model, tek bir bakışta kendisini belli edebilmektedir. Modelin dinamik tasarımı, aerodinamik sistem ile güçlendirilmiş ve hakimiyet üst düzeye yükselmiştir. Sürücüsünün yaşamını kolaylaştırmayı ilke olarak edinen Jaguar XE modeli, harekete duyarlı bagaj kapağına da sahip olmaktadır. Otomobile ya da anahtarlığa dokunmaya gerek bırakmayan sistem, ayağınızı otomobilin arka altına doğru hareket ettirmeniz ile aktifleşecek ve bagaj dışardan açılacaktır. Krom yan havalandırmalarına sahip olan model, krom yan kemerler ile de desteklenmektedir. Modelde, simge haline gelmiş olan arka stop lambaları da bulunmaktadır. İmza haline gelmiş olan stop lambaları otomobile spor bir hava katmaya da yardımcı olmaktadır.

Jaguar XE Hibrit, gelişmiş otomobil içi teknolojilere de sahip olmaktadır. Birçok sistem içinden en göze çarpanlarından birisi olan ters yönde trafik algılama oldukça önemlidir. Ters yönde trafik algılama sayesinde, görüşünüzün az olduğu bir park yerinden çıkarken yaptığını geri manevralar daha güvenli bir hale gelecektir. Modelin sahip olduğu kör nokta yardım sistemi ile birlikte, aracın göremediği kör noktalar algılanıp, bir otomobil ya da hareketli nesne var ise uyarılmaktasınızdır. Model de, otonom acil durum frenlemesi de bulunmaktadır. Acil durum frenlemesi, olası bir kaza durumunda önceden sesli bir uyarı vermektedir. Bir değişiklik olmadığını algılayan otomobil, etkiyi azaltmak adına fren sistemini de kullanabilmektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jaguar XE Hibrit ve Jaguar modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement