Jazz Hibrit Kırmızı Jazz Hibrit Beyaz
Honda Honda

Jazz Hibrit

min. ₺1,479,000
maks. ₺1,479,000
Otomatik Hibrit Benzin
Jazz Advance 1.5L e:HEV Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 304 L
ücretsiz teklif al

teknik özellikleri

Jazz Hibrit
Jazz Advance 1.5L e:HEV Hybrid
Fiyat ₺1,479,000
Genel Bakış
Kapı Sayısı 5 Kapı
Vites Sayısı CVT Vites
Yakıt Tüketimi
Yakıt Depo Hacmi 40 L
Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 3,8 L
Şehir İçi Yakıt Tüketimi 5,9 L
Emisyon 104
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,6 L
Boyutlar
Uzunluk 4089 mm
Lastik Ölçüleri 185/55/R16 87H 16*6J offset 50 C
Net Ağırlık 1302 kg
Yükseklik 1526 mm
Genişlik 1694 mm
Bagaj Hacmi 304 L
Motor ve Performans
Azami Sürat 175 km/saat
Hızlanma 9,6 s
Maksimum Tork 253 Nm
Maksimum Devir 6000 d/dak.
Motor Hacmi 1498 cc
Silindir Sayısı 4 Silindir
Motor Gücü 122 hp

galeri

Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit Jazz Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Jazz Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Honda Jazz Hibrit

Honda Jazz Hibrit, hybrid teknolojisi ile yakıt verimliliği sağlıyor. Az yakıt yüksek performans prensibi ile ortaya çıkan Honda Jazz Hibrit işlevsel bir araç. Honda Jazz Hibrit güç vurgusundan ziyade karakterli bir araç olarak tasarlandı. Jantları, gövde şekli ve tekerlek yapısı sade bir SUV modeli andırır. Asıl iddiası yüksek performansında olduğu için dış mekan özellikleri konusunda fazlaca iddialı değil.  Tasarımda; ön farları, ızgaraları ve rüzgarlıkları ile bir bütünlük oluşturur. Motor kapağı ve rüzgarlıklar arasında oluşan katman stil açısından farklı görünür.

Honda Jazz Hibrit fiyatı Executive ve Crosstar Executive olmak üzere iki farklı donanım paketine göre değişiklik gösterir. Donanım paketleri farklı olmasına rağmen sürücü güvenlik önlemleri ve bazı kriterler açısından aralarında fark bulunmaz. Honda Jazz Hibrit geniş bir iç mekana sahiptir. Koltuk döşemelerinden aracın ön konsoluna kadar zarif ve şık bir görünüm sunar. Ön konsolda belli bir kısım kumaştan yapılmışken diğer kısım sert plastik olarak tasarlandı. Klima sistemi, multimedya ekranı, gösterge paneli gibi her ayrıntısı sürücü odaklı geliştirildi. Farklı tasarıma sahip ön konsolda ufak depolama alanları da bulunur. Sadece ön konsolda değil araç içinde yeterince farklı boyutlarda depolama alanı vardır. Multimedya ekranın her iki tarafında da araç kliması bulunur. Honda Jazz Hibrit’te her ayrıntı sürücünün erişebileceği uzaklığa konumlandırıldı. İç mekanda işlevselliği artırmak adına arka koltuk minderleri dik pozisyona getirilebiliyor. Böylece dik olarak taşınması gereken eşyaların dökülmesi ya da zarar görmesi önlenmiş oluyor. Arka koltukta yolcuların rahat etmesi için diz mesafesi de unutulmadı. Honda Jazz Hibrit’in geniş depolama alanına da sahiptir. Seyahat etmek istediğinizde ya da tatile çıkarken bagaj hacmi size fazlasıyla yeter. Uzun ya da kısa yol menzili fark etmez her yol için idealdir. Şehir otomobili olarak da kullanışlıdır.

Honda Jazz Hibrit’in çok sayıda güvenlik önlemi bulunuyor. Sürücü güvenlik önlemlerinden; şerit takip uyarı sistemi, şerit koruma destek sistemi, çarpışma uyarı sistemi, trafik işareti tanıma sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve akıllı hız sabitleyici gibi birçok özelliklere sahiptir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Honda Jazz Hibrit ve Honda modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement